Reklama

List Otwarty do posła Dariusza Jońskiego od CM Medyk

Opublikowano:
Autor:

List Otwarty do posła Dariusza Jońskiego od CM Medyk - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Ciąg dalszy sprawy twitta posła Jońskiego o Centrum Medycznym Medyk z Rzeszowa. Poseł Dariusz Joński wczoraj na Twitterze opublikował stwierdzenie: " Prywatny podmiot -„Medyk” w Rzeszowie otrzymał z RARS do 8 kwietnia ponad 230 000 dawek szczepionek! Znacie drugi taki podmiot prywatny w kraju?" Teraz MEDYK wystosował list otwarty do posła.

List otwarty

do Pana Posła Dariusza Jońskiego

 

 

Szanowny Panie Pośle,

 

 

Przedstawił Pan wczoraj dane, pozyskane od Rządowej Agencji Rezerw Strategicznych wskazując, że otrzymaliśmy ponad 230.000 dawek szczepionek. Wyjaśniliśmy Panu, że otrzymaliśmy tylko niespełna 125.000 dawek (stan na dzień 8 kwietnia). Pyta Pan, gdzie jest brakujące 100 tys.? Może się okazać, że odpowiedź jest bardzo prosta, a wynika ona z niepoprawnej interpretacji pozyskanych danych. Według nas trzeba brać pod uwagę kolumnę z datą dostawy. Pozostałe kolumny to prawdopodobnie zamówienia, które anulowano/nie zrealizowano z różnych przyczyn.

Panie Pośle, wszystkim nam zależy na prawdzie i rzetelności. Szczególnie w tak trudnym okresie, jakim jest pandemia. Bardzo prosimy, aby Pan rzetelnie zbierał i poprawnie analizował dane. Wiemy, że ma Pan dużo pracy, wiele spotkań, komisji, obowiązków, wiele Twittów do wysłania. Ale w czasach pandemii rzetelność i prawda są ponad wszystkim. Walczmy o to razem, bo tylko tak społeczeństwo może zaufać, że to, co robimy, jest dla bezpieczeństwa wszystkich.

Zaznaczamy, iż będziemy stanowczo reagowali na każdą nieprawdziwą informację. Sprzeciwiamy się bowiem szerzeniu fake newsów. Mamy nadzieję, że Panu także na tym zależy. Jeśli tak, to prosimy, aby z równą intensywnością po sprawdzeniu powyższych danych sprostował je Pan. Nie musi nas Pan przepraszać, bo najlepszym sposobem na to będzie weryfikacja danych. Prosimy również na przyszłość pamiętać, że na Podkarpaciu jest kilka firm o nazwie Medyk, ale Centrum Medyczne MEDYK tylko jedno.

 

Z uszanowaniem,

Zarząd i Dyrekcja Centrum Medycznego MEDYK

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy