Reklama

LESKO: Zabrali quad, żeby się przejechać. Uszkodzony pojazd porzucili na drodze

Opublikowano:
Autor:

LESKO: Zabrali quad, żeby się przejechać. Uszkodzony pojazd porzucili na drodze - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Policjanci ustalili i zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy nocą z 13 na 14 lutego zabrali quada zaparkowanego przy stoku narciarskim i wybrali się nim na przejażdżkę. Uszkodzony pojazd porzucili na drodze. Sprawcami byli dwaj opiekunowie obozu narciarskiego, stacjonującego w ośrodku przy stoku.

O zdarzeniu policjantów poinformował pokrzywdzony właściciel ośrodka wypoczynkowego koło Leska, któremu skradziono quada. Pojazd służył pracownikom do prac prowadzonych na terenie wyciągu narciarskiego i był zostawiony na noc przy ośrodku z kluczykami w stacyjce. Rankiem 14 lutego, właściciel stwierdził, że pojazdu nie ma na miejscu, stał porzucony na drodze około kilometra od ośrodka. Quad był uszkodzony, właściciel straty wycenił na 3000 zł.

Policjanci ustalili, że pojazd został zabrany przez dwóch mężczyzn. Okazało się, że byli to dwaj instruktorzy - opiekunowie dziecięcego obozu narciarskiego, zakwaterowanego w ośrodku. 43-latek z Bielska- Białej i 33-latek z Częstochowy zostali zatrzymani. Przyznali się do winy. Obydwaj mężczyźni usłyszeli zarzuty zaboru cudzego pojazdu w celu krótkotrwałego użycia i porzucenia go w stanie uszkodzonym. Za swój czyn odpowiedzą przed sądem.
 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE