Reklama

Lada moment startują aukcje WOŚP. Trwa zbiórka gadżetów na licytacje internetowe

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

Lada moment startują aukcje WOŚP. Trwa zbiórka gadżetów na licytacje internetowe - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Na początku grudnia wystartują aukcje Allegro WOŚP. Swoje prace tradycyjnie zadeklarowali już na aukcje artyści i rękodzielnicy. Będzie też można wylicytować m.in. gadżety sportowe, związane z WOŚP oraz grafikę Zdzisława Beksińskiego podarowaną przez Muzeum Historyczne w Sanoku.

– Gorąco zachęcamy wszystkich, którzy mają ochotę wesprzeć WOŚP i podarować nam coś na aukcję – przedmiot lub usługę, prosimy o kontakt z naszym Sztabem pod adresem [email protected] W ubiegłym roku dzięki wsparciu darczyńców wystawiliśmy ponad sto aukcji

– mówi Wacław Borowy koordynator aukcji w Bieszczadzkim Sztabie WOŚP.

 

Do 23 grudnia 2022 r. w siedzibie  Urzędu Gminy w Sanoku, ul. Kościuszki 23, w pokoju nr 502, zbierane będą gadżety na licytacje. Darczyńców zapraszamy w dni powszednie w godzinach 8.00 – 15.00.

 

- Przy Sztabach prowadzone są aukcje za pośrednictwem serwisu Allegro. Zgłaszając się do naszego Sztabu każdy uzyska pomoc osób doświadczonych w prowadzeniu aukcji oraz możliwość dodatkowej promocji przekazanego przedmiotu, usługi czy jakieś innej atrakcji

– podsumowuje Sebastian Niżnik szef Bieszczadzkiego sztabu WOŚP.

Zachęcamy do kontaktu również przez Facebook:

Koordynator aukcji:

Szef sztabu:

Nadal trwa rekrutacja wolontariuszy. Polecamy najszybszą forma rejestracji za  pomocą strony iwolontariusz.wosp.org.pl Stań się częścią Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i zagraj razem z nami przeciwko sepsie!

Rekrutacja online - za pomocą iwolontariusz.wosp.org.pl. Osoba, która chce kwestować podczas finału WOŚP może zgłosić się i samodzielnie uzupełnić formularz zgłoszeniowy. Osoby, które chcą kwestować w Sanoku i okolicach powinny na liście sztabów wybrać Bieszczadzki Sztab WOŚP nr 6720 działający przy Urzędzie Gminy w Sanoku. Po wysłaniu zgłoszenia Sztab skontaktuje się ze zgłaszającymi się w celu potwierdzenia danych, które zostały wpisane do formularza.

Osoba niepełnoletnia nie może samodzielnie zarejestrować się jako wolontariusz. Jeśli rejestrujesz się online - opiekun musi założyć konto „Opiekuna wolontariusza”.

Każdy zarejestrowany w Sztabie wolontariusz otrzyma imienny identyfikator, który upoważnia do kwestowania oraz puszkę i charakterystyczne, czerwone serduszka WOŚP i z takim pakietem 30 stycznia 2022 roku, w dzień Wielkiego Finału WOŚP wyruszy kwestować.

 

 

 

31. Finał WOŚP zagra 29 stycznia 2023 roku pod hasłem: Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich - małych i dużych!

Mamy nadzieję, że tegoroczny, 31 Finał WOŚP-u będziemy mogli świętować hucznie.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy