Reklama

Krzysztof Dymek, gimnazjalista ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Sanoku odniósł duży sukces

Opublikowano:
Autor:

Krzysztof Dymek, gimnazjalista ze  Szkoły Podstawowej nr 1 w Sanoku odniósł duży sukces - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Krzysztof został laureatem Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów, której organizatorem jest Wyższa Szkoła Języków Obcych w Poznaniu.

Przez kilka miesięcy Krzysztof zmagał się z trudnymi zadaniami i wymaganiami postawionymi przez organizatora, przechodząc przez trzy etapy olimpiady, podczas których rozwiązywał testy gramatyczno-leksykalne online, nagrał filmik na zadany temat oraz odbył rozmowy przez komunikator Skype z wykładowcami WSJO. W czasie tych rozmów uczeń wykazywał się nie tylko biegłością w posługiwaniu się językiem angielskim, ale też wiedzą ogólną i znajomością zagadnień dotyczących krajów anglojęzycznych.

Trud włożony w przygotowanie się do poszczególnych etapów olimpiady z pewnością zostanie wynagrodzony, ponieważ oprócz oczywistej satysfakcji, zdobywca tytułu laureata korzysta z uprawnień przysługujących laureatom konkursów kuratoryjnych.

Krzysztof jest uczniem pani Joanny Marć. W czasie trwania olimpiady ucznia prowadziła, pomagała w przygotowaniach i sprawowała opiekę pani Anita Rzemińska.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE