Reklama

Kronika policyjna

Opublikowano:
Autor:

Kronika policyjna - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Sprawdź, w jakich akcjach w minionym tygodniu uczestniczyli sanoccy policjanci.

Zderzenie przez samowolę

Na ulicy Łącznej w Sanoku 4 grudnia 35-letni kierowca opla wyjechał z drogi podporządkowanej, nie ustępując pierwszeństwa pojazdowi Renault, którego kierującą była 52-latka. W wyniku zderzenia kobieta doznała obrażeń i została zabrana do szpitala. Kierowcy byli trzeźwi.

Natomiast na ulicy 800-lecia w Sanoku 10 grudnia kierująca samochodem marki Toyota nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącej rowerem 38-letniej kobiecie i doprowadziła do jej potrącenia. W wyniku zdarzenia rowerzystka doznała urazu kolana i po badaniu lekarskim opuściła szpital.

Niebezpieczny pacjent

W sanockim szpitalu 5 grudnia 42-letni pacjent groził pielęgniarce śmiercią. Groźby wzbudziły w kobiecie obawę, że zostaną spełnione. Ponadto mężczyzna naruszył jej nietykalność cielesną, opluwając ją po twarzy, a także znieważył wulgaryzmami podczas  pełnienia przez nią obowiązków służbowych.

Wandal samochodu

Na ulicy Piłsudskiego w Zagórzu 5 grudnia pracownik PKP zawiadomił o uszkodzeniu przez nieznanego mu sprawcę pojazdu służbowego marki VW. Pojazd został uszkodzony poprzez zarysowanie tylnych prawych drzwi i głębokie zarysowanie powierzchni lakierniczej na długości około 36 cm. Wartość start wynosi 800 zł.

Wypadek przez nieuwagę

W Stróżach Małych 6 grudnia mieszkanka powiatu sanockiego, znajdując się na terenie posesji, podeszła do uruchomionej maszyny stolarskiej i w sposób nieświadomy oparła się o obracający się element. W wyniku zdarzenia kobieta doznała rozległego urazu prawej dłoni.

Potrącenie pieszej

W Jaćmierzu 8 grudnia kierowca samochodu marki Audi, 49-letni mieszkaniec powiatu sanockiego na oznakowan przejściu dla pieszych, potrącił 82-letnią pieszą. Kobieta z obrażeniami została przewieziona do szpitala w Brzozowie. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

Nietrzeźwi kierowcy

W Bukowsku 10 grudnia 27-letni mieszkaniec powiatu sanockiego, znajdując się w stanie nietrzeźwości, kierował po drodze publicznej samochodem marki VW. I badanie wykazało 1,34 mg/l, zaś II-1,35 mg/l.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE