Reklama

Kronika policyjna: Złodziej roweru, kradzież oleju, pożyczony iPod

Opublikowano:
Autor:

Kronika policyjna: Złodziej roweru, kradzież oleju, pożyczony iPod - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Z czym w tym tygodniu musieli zmierzyć się policjanci z sanockiej komendy? Przekonajcie się, czytając kronikę.

Złodziej roweru

Na ulicy Młynarskiej w Sanoku 2 lipca 43-letniemu mieszkańcowi powiatu sanockiego skradziono czarno-niebieski rower marki Trek, który był oparty o siatkę ogrodzeniową posesji. Wartość jednośladu to 200 zł.
 
Odnaleziony zaginiony

Na ulicy Przemyskiej w Bykowcach 3 lipca patrol policji natrafił na ulicy na 52-letniego mężczyznę, który był uznany za zaginionego. Poszukiwała go policja z Rymanowa. Mężczyznę przekazano pod opiekę rodziny.
 
Kradzież oleju

Na ulicy Konopnickiej w Sanoku 3 lipca nieznany sprawca z samochodu ciężarowego marki Volvo ukradł 200 litrów oleju napędowego o wartości 1000 zł. 37-letni mieszkaniec powiatu sanockiego, właściciel auta, zaparkował pojazd na placu budowy.
  
Nieuczciwy znalazca

5 lipca złodziej ukradł portfel należący do 41-letniego mieszkańca powiatu leskiego. Mężczyzna pozostawił go przy kasie w sklepie przy ulicy Królowej Bony w Sanoku. Wewnątrz znajdowały się dokumenty, karty stałego klienta, karty bankowe oraz 210 zł.  Monitoring zarejestrował fakt, jak portfel zabiera mężczyzna stojący tuż za właścicielem w kolejce do kasy.

Bogaty łup

Na ulicy Stróżowskiej w Sanoku 5 lipca skradziono paliwo z dwóch maszyn budowlanych. Sprawcy po pokonaniu zabezpieczeń, zabrali łącznie 600 l oleju napędowego o wartości około 3 000 zł.
 
Rówieśnicy pobili kolegę

Na ulicy Szkolnej w Odrzechowej 4 lipca trzej małoletni chłopcy zaatakowali swojego dwunastoletniego kolegę, gdy ten grał w piłkę na stadionie sportowym. Przewrócili go i kopali, a następnie uciekli z miejsca zdarzenia. Chłopiec doznał obrażeń głowy i tułowia. Sprawę na policję zgłosiła matka dwunastolatka, 44-letnia mieszkanka powiatu sanockiego.  
 
Dobry zwyczaj - nie pożyczaj

Na ulicy Stróżowskiej w Sanoku znajomy 35-letniego mieszkańca powiatu sanockiego przywłaszczył sobie jego iPoda marki Apple o wartości 900 zł oraz 100 zł. Mężczyzna do teraz nie odzyskał powierzonego koledze przedmiotu oraz pieniędzy. Sprawca unika kontaktu z 35-latkiem, nie odbiera telefonów i nie odpisuje na SMS-y. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE