Reklama

KRONIKA POLICYJNA: pyskaty kierowca i wysyp złodziei

Opublikowano:
Autor:

KRONIKA POLICYJNA: pyskaty kierowca i wysyp złodziei - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Co nowego w naszym powiecie? Przekonajcie się, czytając kronikę policyjną.

Pechowa transakcja


W Prusieku 24 kwietnia nieznany sprawca przy użyciu danych karty bankomatowej należącej do 20-letniej mieszkanki powiatu sanockiego usiłował kupić 30-dniowy abonament usługi internetowej. Jednak z powodu braku środków na koncie transakcja została anulowana.


Udany połów

Na ulicy Turystycznej w Sanoku 25 kwietnia złodziej włamał się do domku letniskowego. Z jego wnętrza zabrał modem internetowy LTE z kartą SIM, a z belki zewnętrznej konstrukcji domku kamerę wraz z kartą pamięci. Łączna suma strat wyniosła około 1200 zł na szkodę 40-letniego właściciela.

 

Pyskaty kierowca

Na ulicy Robotniczej w Sanoku 25 kwietnia 43-letni mieszkaniec powiatu sanockiego znieważył funkcjonariuszy policji na służbie. Policjanci zatrzymali mężczyznę do kontroli drogowej. Okazało się, że kierował samochodem marki Citroen pod wpływem alkoholu. I badanie wykazało 0,85 mg/l; II – 0,84 mg/l, zaś III – 0,79 mg/l. Ponadto kierowca w trakcie interwencji był agresywny wobec policjantów i groził im. 43-latka zatrzymano w policyjnym areszcie.

 

Kradzież dolarów
Na ulicy Przemyskiej w Sanoku 26 kwietnia 26-letniemu mężczyźnie, który tymczasowo mieszka w hotelu pracowniczym w Sanoku, złodziej ukradł z niezabezpieczonej szafki w pokoju hotelowym 200 dolarów.

 

Nietrzeźwi kierowcy

Na ulicy Białogórskiej w Sanoku 26 kwietnia policjanci zatrzymali kierowcę samochodu marki Volvo. Mężczyzna kierował pod wpływem alkoholu. I badanie wykazało 0,67 mg/l, II - 0,64 mg/l, zaś III - 0,61 mg/l.

Na ulicy Słonecznej w Odrzechowej 27 kwietnia 31-letni mieszkaniec powiatu sanockiego kierował samochodem marki VW w stanie nietrzeźwości. I badanie wykazało 1.25 mg/l, II - 1, 23 mg/l.

W Markowcach 28 kwietnia 45-letni mieszkaniec powiatu sanockiego kierował samochodem marki VW w stanie nietrzeźwości. I badanie wykazało 0.78 mg/l, II - 0.87 mg/l, III - 0.76 mg/l. Okazało się też, że kierowca posiada aktualny zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych obowiązujący do 12 stycznia 2019 r. wydany przez Sąd Rejonowy w Sanoku.

 

Złodziej nawozu
Na ulicy Podkarpackiej w Besku 26 kwietnia nieznany sprawca ukradł pozostawiony przez 66-letniego mężczyznę na polu ornym nawóz znajdujący się w dwóch pojemnikach, o wadze 500-600 kg każdy. Straty oszacowano na około 2000 złotych.

 

Zawłaszczony telefon

Na ulicy Łaziennej w Sanoku 27 kwietnia nieznany sprawca z plecaka pozostawionego przez syna 42-letniego mieszkańca powiatu sanockiego przy boisku sportowym ukradł telefon komórkowy marki LG o wartości około 700 zł.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE