Reklama

Kronika policyjna nr 50/2016

Opublikowano:
Autor:

Kronika policyjna nr 50/2016 - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Interwencje Zdarzenia, włamania, kradzieże, wypadki.

Złodziejski autobus
W Srogowie Dolnym, 7 grudnia, w autobusie nieznany sprawca zabrał z torebki 61-letniej mieszkanki powiatu sanockiego portfel, w którym znajdował się dowód osobisty, karta bankomatowa i 150 zł.

Znajomy z lepką ręką
Z mieszkania przy ulicy Piastowskiej w Sanoku, 8 grudnia, znajomy 65-letniego mieszkańca powiatu sanockiego ukradł mu telewizor i blender. Straty oszacowano na 1 179 zł.

Pechowy przystanek
Na przystanku autobusowym przy ulicy Witkiewicza w Sanoku, 8 grudnia, nieznany  sprawca zabrał z torebki mieszkanki powiatu sanockiego portfel wraz z 100 zł i 20 USD.

Uzasadnione groźby
Tego samego dnia na ulicy Witkiewicza w Sanoku znajomy mieszkańca powiatu sanockiego kierował pod jego adresem oraz jego żony groźby pozbawienia życia i zdrowia. Swoim zachowaniem wzbudził u mężczyzny obawę, że spełni pogróżki.

Niestraszne zabezpieczenia
10 grudnia nieznany sprawca, wykorzystując nieobecność mieszkańca domu przy ulicy  Piastowskiej w Sanoku, pokonał zabezpieczenia techniczne i wszedł do jego wnętrza, skąd zabrał około 2 000 złotych oraz biżuterię.

Nietrzeźwi kierowcy
W Pakoszówce, 10 grudnia, funkcjonariusze policji ujawnili, że 59-letni mieszkaniec powiatu sanockiego prowadził pojazd marki Fiat w stanie nietrzeźwości (I badanie: 0,89mg/l, II – 0,85mg/l, III - 0,73mg/l i IV - 0,59mg/l alkoholu w wydychanym powietrzu).

Zagubiony telefon
Na ulicy Traugutta w Sanoku, 10 grudnia, mieszkaniec powiatu sanockiego zgubił telefon komórkowy marki LG, który następnie przywłaszczył sobie nieznany sprawca. Właściciel wycenił straty na 700 zł.

Koncert pełen przygód
10 grudnia podczas koncertu punkowego w jednym z klubów przy ulicy Lipińskiego w Sanoku nieznany mężczyzna złapał mieszkańca powiatu brzozowskiego za ramię i mocno popchnął. W wyniku czego mężczyzna upadł na posadzkę i doznał obrażeń ciała w postaci złamania kości obojczyka, stłuczenia głowy oraz uszkodzenia zęba.

Uprzykrzony znajomy
10 grudnia znajomy 44-letniej kobiety umyślnie uszkodził drzwi do jej mieszkania, powodując straty na około 1 500 zł. Następnie mężczyzna wdarł się do mieszkania i pomimo wielokrotnego żądania, aby je opuścił, nie wyszedł. Zdarzenie miało miejsce w Sanoku przy ulicy Sobieskiego.

Śmiertelne pogróżki
W Mokrem, 11 grudnia, 55-letniemu mieszkańcowi powiatu sanockiego znajomy groził, że pozbawi go życia.

Informacji udzieliła st. asp. Anna Oleniacz

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE