Reklama

Kronika policyjna nr 43/2017

Opublikowano:
Autor:

Kronika policyjna nr 43/2017 - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Nad jakimi sprawami pracowali funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Sanoku?

Nietrzeźwi kierowcy
Na ulicy Słowackiego w Sanoku 17 października policjanci zatrzymali nietrzeźwego kierowcę samochodu osobowego marki Audi. I badanie wykazało, że mężczyzna miał w organizmie 0.48 mg/l , II - 0.52 mg/l.

W Tarnawie Dolnej 18 października funkcjonariusze zatrzymali mieszkańca powiatu sanockiego, który kierował samochodem marki Daewoo w stanie nietrzeźwości. I badanie wykazało 0,80 mg/l. Ponadto kierowca spowodował kolizję drogową, wjeżdżając do przydrożnego rowu.

Na ulicy Franciszkańskiej w Sanoku 20 października policjanci ruchu drogowego interweniowali wobec 56-letniego mieszkańca powiatu sanockiego, który prowadził pojazd marki Audi w stanie nietrzeźwości. I badanie wykazało 0,88mg/l, II - 0,92mg/l, zaś III -  0,82mg/l.
 
Kradzież w szatni 
Na ulicy Kolejowej w Sanoku 17 października nieznany sprawca wszedł w nocy do otwartego pomieszczenia szatni. Wykorzystując nieobecność osób, ukradł portfel o wartości 50 złotych wraz ze 150 złotymi oraz dokumentami. Kradzież na policję zgłosił 47-letni mieszkaniec powiatu sanockiego i jednocześnie pracownik lokalu. Funkcjonariusze ustalili i zatrzymali sprawcę, którym okazał się 67-letni mężczyzna bez stałego miejsca zamieszkania.
 
Zaproszenie dla złodzieja
W Pielni 17 października złodziej wykorzystał nieobecność domowników i przez otwarte drzwi wszedł do domu 23-letniego mieszkańca wsi. Z jego pokoju zabrał telewizor o wartości około 400 złotych oraz konsolę do gier o wartości około 600 złotych.

Lakierowy wandal
Na ulicy Orzeszkowej w Sanoku 20 października nieznany sprawca uszkodził samochód marki Daewoo. Zniszczył lakier na tylnych drzwiach, bagażniku oraz błotniku przednim. Straty oszacowano na 1000 złotych. Szkodę zgłosiła 61-letnia mieszkanka powiatu sanockiego.
 
Włamanie do altanki
Na ulicy Białogórskiej w Sanoku 20 października sprawca po pokonaniu zabezpieczeń dostał się do wnętrza domku letniskowego, skąd zabrał sprzęt wędkarski oraz wiertarko- wkrętarkę akumulatorową o łącznej wartości 500 zł.

Umyślna szkoda
Na ulicy Targowej w Sanoku 20 października znany mieszkańcowi powiatu sanockiego mężczyzna w trakcie transportowania na wózku ręcznym elementów metalowych umyślnie uszkodził powłokę lakierniczą samochodu Audi. Spowodował szkodę o wartości 1000 zł.
 
Kamforowe telefony
Na Rynku w Sanoku 20 października 45-letniemu mieszkańcowi powiatu sanockiego skradziono telefon komórkowy marki  Huawei. Wartość strat to 1200 zł. Podobna sytuacja wydarzyła się dwa dni później. Nieznany sprawca również skradł na Rynku telefon komórkowy marki Huawei o wartości 600 zł.
 
Przywłaszczenie portfela
Na ulicy Ogrodowej w Sanoku 22 października skradziono portfel wraz z dokumentami i kartą płatniczą.  

Informacji udzieliła st. asp. Anna Oleniacz

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE