Reklama

KRONIKA POLICYJNA: Kradną na potęgę i co się da - komputery, alkohol, a nawet pluszaki

Opublikowano:
Autor:

KRONIKA POLICYJNA: Kradną na potęgę i co się da - komputery, alkohol, a nawet pluszaki  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W mijającym tygodniu sanoccy policjanci mieli pełne ręce pracy.

Z promilami po krawężniku

W Zagórzu 31 października 42-letni rowerzysta jechał ulicą Bieszczadzką, na której trwał remont nawierzchni. Zjeżdżając z krawężnika, przewrócił się i doznał obrażeń ciała. Pierwsze badanie na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu wykazało 1,14 mg/l, zaś drugie 1,13 mg/l.

Złodziej komórki

Na ulicy Traugutta w Sanoku 1 listopada złodziej ukradł 18-letniej mieszkance powiatu sanockiego telefon komórkowy marki Iphone o wartości około 1000 zł.

Nietrzeźwi kierowcy

Na ulicy Przemyskiej w Sanoku 1 listopada kierowca samochodu marki Dacia, 29-letni mieszkaniec powiatu sanockiego, był nietrzeźwy. I badanie wykazało 0.36 mg/l, II - 0.37 mg/l, zaś III - 0.31 mg/l.

Na ulicy 3 Maja w Sanoku 1 listopada 26-letni mieszkaniec powiatu sanockiego kierował samochodem pod wpływem alkoholu. I badanie wykazało 0.70 mg/l, zaś II - 0.76 mg/l.

Na ulicy 2 Pułku Strzelców Podhalańskich w Sanoku 3 listopada 82-letni mieszkaniec powiatu sanockiego kierował samochodem Opel w stanie nietrzeźwości. I badanie wykazało 0.69 mg/l, II - 0.74 mg/l, III - 0.71 mg/l, zaś IV - 0.72 mg/l.

Pechowy spacer

Na ulicy Królowej Bony w Sanoku 2 listopada złodziej ukradł 46-letniej kobiecie telefon komórkowy marki Huawei o wartości 700 zł, 300 zł oraz dokumenty, które wypadły jej z kieszeni podczas spaceru z psem.

Graficiarze na stacji

Funkcjonariusze Straży Ochrony Kolei w Zagórzu 2 listopada zawiadomili o zniszczeniu mienia poprzez namalowanie farbą napisów "GRAFFITI" na dwóch pociągach zaparkowanych w obrębie Stacji Kolejowej w Zagórzu przy ulicy Obrońców Węzła Zagórskiego. Wstępnie straty oszacowane zostały na około cztery tysiące zł.

Wypadek przy pracy

Na ulicy Legionów Polskich w Sanoku 3 listopada 59 -letni mężczyzna podczas wykonywania pracy przy wibroprasie został porażony prądem, w wyniku czego doznał poparzenia palców. Pogotowie ratunkowe przetransportowało poszkodowanego do szpitala. Był trzeźwy.

Zbita szyba

 3 listopada nieznany sprawca wybił szybę w sklepie przy ulicy Traugutta w Sanoku. Szkodę zgłosił 43-latek. Wartość strat to 600 zł.

Kradzież kasy i dokumentów

Na ulicy Aleja Wojska Polskiego w Sanoku 3 listopada złodziej ukradł 31-letniej mieszkance powiatu sanockiego portfel z dokumentami i około 80 zł.

Troje poszkodowanych

Na ulicy Floriana w Odrzechowej 5 listopada kierowca pojazdu marki Peugeot, 20-letni mężczyzna, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej zderzył się z samochodem marki Mercedes kierowanym przez 33-latka. W wyniku zdarzenia obrażeń ciała doznały trzy osoby podróżujące mercedesem, które zostały zabrane do szpitala w Sanoku.

Oszukany nocleg

Na ulicy Kościuszki w Sanoku 5 listopada 39-latka zawiadomiła o oszustwie internetowym przy zamówieniu usług noclegowych w Zakopanem za pośrednictwem portalu internetowego. Straty wynoszą 375 zł.

Skradzione z posesji

W Pastwiskach 5 listopada nieznany sprawca ukradł z budynku gospodarczego kosiarkę spalinową NAC żyłkową i rower damka koloru białoróżowego o łącznej wartości 1000 zł.

Rabuś misia

10 listopada sprawca wybił szybę okienną w pomieszczeniu magazynu sklepu przy ulicy Traugutta w Sanoku i dostał się do wnętrza. Następnie ukradł pluszową zabawkę (misia) o wartości 169 zł.

Znikające akumulatory

10 listopada nieznany sprawca ukradł trzy akumulatory ciągnikowe 6V-195 Ah o wartości 1000 zł z dwóch ciągników rolniczych służących do zrywki drewna, zaparkowanych w masywie leśnym Odrzechowa-Pastwiska.

Bogate łupy

 6 listopada nieznany sprawca, pokonując zabezpieczenia, włamał się do sklepu przy ulicy Cerkiewnej w Sanoku, skąd zabrał nawigację samochodową Holux, narty marki Fischer, laptop marki ASUS oraz komputer stacjonarny. Łączna wartość strat to 5000 zł.

W Woli Sękowej 11 listopada nieznany sprawca włamał się do sklepu spożywczego i zabrał artykuły spożywcze, wódkę i papierosy różnych marek o łącznej wartości około 2000 zł.

W Niebieszczanach 11 listopada nieznani sprawcy włamali się do sklepu spożywczo - przemysłowego. Złodzieje zabrali artykuły spożywcze, alkohole różnych marek, wyroby tytoniowe różnych marek i kosmetyki. Wstępna wysokość strat to 10 000 zł.

Nieudana próba

12 listopada złodziej próbował włamać się do sklepu przy ulicy Konopnickiej w Sanoku. Nie udało mu się jednak pokonać zabezpieczenia magazynu. Sprawę zgłosił 47-latek.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE