Reklama

KRONIKA POLICYJNA: atak, pobicie i kradzieże

Opublikowano:
Autor:

KRONIKA POLICYJNA: atak, pobicie i kradzieże - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W powiecie sanockim w ostatnich dwóch tygodniach grasowali złodzieje. Doszło też do nieszczęśliwego wypadku w zakładzie karnym i pobicia w Trepczy. Nie brakło również nietrzeźwych kierowców.

Atak na kobietę

Na ulicy Kościuszki w Sanoku 23 stycznia policjanci w pościgu zatrzymali sprawcę rozboju na młodej kobiecie. Podczas wpłaty pieniędzy w bankomacie napastnik odepchnął ją i wyrwał z jej dłoni 800 zł. Policjanci zatrzymali sprawcę. Okazał się nim, znany policji, 19-letni mieszkaniec powiatu sanockiego. Badanie wykazało u niego ponad promil alkoholu. Funkcjonariusze odzyskali 200 zł.

Motorowerzysta na zakazie

Na ulicy Traugutta w Sanoku 26 stycznia policjanci w trakcie kontroli drogowej motoroweru ustalili, że motorowerzysta, 41-letni mieszkaniec powiatu sanockiego posiada zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych do 6 grudnia 2024 r. wydany przez Sąd Rejonowy w Sanoku.

Nietrzeźwi kierowcy

Na ulicy Królowej Bony w Sanoku 26 stycznia 44-letnia mieszkanka powiatu sanockiego kierowała samochodem osobowym w stanie nietrzeźwości. I badanie wykazało 0.30 mg/l, zaś II - 0.27 mg/l zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu.

Na ulicy Słowackiego w Sanoku 31 stycznia kierowca samochodu marki Hyundai znajdował się w stanie nietrzeźwości. I badanie wykazało 1,28 mg/l, zaś II - 1,25 mg/l.

W Zahutyniu 1 lutego kierowca samochodu marki Nissan wjechał do rowu. Policjanci na miejscu zastali 84-latka, którego zachowanie wskazywało, że może być nietrzeźwy. Badanie wykazało, że mężczyzna ma w organizmie 0,95mg/l alkoholu. Zatrzymano go do czasu wytrzeźwienia i złożenia zeznań.

Pechowe wymijanie

W Dębnej 27 stycznia kierowca audi, 37-letni mężczyzna, na łuku drogi podczas manewru wymijania zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w nadjeżdżający z przeciwnej strony samochód marki Alfa Romeo. W wyniku uderzenia, 20-letni kierowca alfa romeo doznał wstrząśnienia mózgu.

Kosztowne zapomnienie

Na ulicy Traugutta w Sanoku 27 stycznia nieznany sprawca ukradł rower. Właściciel, 21-letni mieszkaniec powiatu sanockiego pozostawił pojazd o wartości około 800 zł w okolicy sklepu. Zapominając o nim, poszedł do domu. Gdy wrócił z powrotem do sklepu, zorientował się, że ktoś zabrał rower.


Nielegalne transakcje

W Niebieszczanach 27 stycznia nieznany sprawca po zalogowaniu się na konto internetowe mieszkańca powiatu sanockiego, bez jego wiedzy i zgody, dokonał około 22 transakcji na aukcjach internetowych.

Pobili znajomego

Na ulicy Glinice w Trepczy 27 stycznia kobieta i mężczyzna, po uprzednim wyłamaniu skobla w drzwiach wejściowych do pomieszczenia, wtargnęli do środka, a następnie obezwładnili i pobili 56-latka. Mężczyzna doznał złamania nosa, urazu żeber, miednicy i nogi. Policjanci zatrzymali sprawców, którzy trafili do aresztu. Badanie wykazało, że oboje byli nietrzeźwi. Każde z nich miało po około dwa promile alkoholu w organizmie.

Stracił palce z powodu awarii

W zakładzie stolarskim na ulicy Lipińskiego w Sanoku 29 stycznia 66-letniemu mężczyźnie w wyniku awarii prasy do wytłaczania metalowych podkładek maszyna obcięła oraz zmiażdżyła trzy palce ręki. Wypadek zgłosił właściciel firmy.


Niszczyciel ogrodzenia

Na ulicy Lwowskiej w Sanoku 29 stycznia nieznany sprawca umyślnie zniszczył dwa stalowe elementy ogrodzenia. Wandalizm zgłosił 67-letni mieszkaniec powiatu sanockiego. Wartość strat wyceniono na 700 zł.

 
Złodziej komórki

Na ulicy Lipińskiego w Sanoku 30 stycznia nieznany sprawca wykorzystał chwilową nieuwagę mieszkanki powiatu sanockiego i ukradł jej telefon komórkowy marki Huawei o wartości 550 zł.


Kradzież na siedzeniu

Na ulicy Traugutta w Sanoku 31 stycznia złodziej wykorzystał nieuwagę pokrzywdzonej i ukradł saszetkę leżącą na siedzeniu samochodu dostawczego. Wewnątrz znajdowały się dokumenty oraz 600 zł. 


Kieszonkowiec w sklepie

Na ulicy Jagiellońskiej w Sanoku 5 lutego nieznany sprawca wykorzystał chwilową nieuwagę mieszkanki powiatu sanockiego i w trakcie zakupów w sklepie ukradł  z jej torebki portfel. Wewnątrz było 2 200 zł oraz dokumenty.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE