Reklama

Kronika policyjna 28/2016

Opublikowano:
Autor:

Kronika policyjna 28/2016 - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości

Kradzieże

W Zagórzu nieznany sprawca ukradł 44-letniej mieszkance powiatu sanockiego portfel wraz z dowodem osobistym, złotą obrączką o wartości 500 zł i pieniędzmi w kwocie 400 zł. Kradzieży dokonano w autobusie.

***

Nieznana osoba przywłaszczyła sobie telefon komórkowy marki Alcatel o wartości 100 zł. Do zdarzenia doszło na terenie boiska sportowego przy ulicy Kochanowskiego w Sanoku. Kradzież zgłosiła matka właścicielki.

***

Na ulicy Szkolnej w Zarszynie nieznany sprawca, wykorzystując nieuwagę 22-letniego mieszkańca powiatu sanockiego, ukradł mu telefon komórkowy marki Huawei o wartości 1200 złotych.

***

Na ulicy Lipińskiego w Sanoku 72-letniemu mieszkańcowi powiatu sanockiego skradziono portfel z dowodem osobistym i kartą bankomatową oraz pieniędzmi w kwocie 100 złotych.

***

Na ulicy Traugutta w Sanoku 63-letniemu mieszkańcowi powiatu sanockiego ukradziono portfel z dokumentami oraz 600 zł.

***

Na ulicy Podkarpackiej w Besku 86-letniej mieszkance powiatu sanockiego skradziono portfel wraz z dokumentami oraz 100 zł. Do kradzieży doszło w czasie robienia zakupów w sklepie.

***

43-letni mieszkaniec powiatu sanockiego zgłosił kradzież tablicy rejestracyjnej samochodu marki Skoda. Pojazd stał na parkingu osiedlowym na ulicy Wolnej w Sanoku. 

***

W Sanoku kobieta przywłaszczyła sobie telewizor, odtwarzacz DVD, ubrania i perfumy. Sprawę na policję zgłosiła jej krewna, u której mieszkała na przełomie czerwca i lipca.


Oszukana paczka|
W Tyrawie Solnej oszukano mieszkańca powiatu sanockiego. Mężczyzna otrzymał zamówioną przez internet przesyłkę. W jej wnętrzu znalazł inny towar niż ten, który zamówił. Szkoda wyniosła 225 zł.

Kosiarką w ziemniaki
W Srogowie Górnym mieszkaniec powiatu sanockiego w trakcie koszenia trawy na swoim polu celowo wjechał ciągnikiem z kosiarką rotacyjną w uprawy swojego znajomego. Wykosił łęcinę zasadzonych ziemniaków w czterech rzędach na długości około 150 metrów. Stratę oszacowano na 600 zł.

Porozpychał siano-kiszonki
W Nadolanach znajomy 50-letniego mieszkańca powiatu sanockiego, kierując ciągnikiem rolniczym z doczepionym pługiem, celowo zniszczył mu i poprzesuwał na inną posesję dziewięć sztuk beli siano-kiszonki. Straty szacuje się na około 2 tysięcy złotych. 

Wypadki
W Kalnicy doszło do wypadku z udziałem samochodu marki VW. Kierujący pojazdem, jadąc od strony miejscowości Średnie Wielkie, stracił panowanie nad kierownicą i uderzył w przydrożny słup energetyczny. Siła uderzenia była tak wielka, że pojazd został wyrzucony na jezdnię, gdzie się zatrzymał. Kierowcę i pasażera przewieziono do szpitala.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE