Reklama

Korso na weekend

Opublikowano:
Autor:

Korso na weekend  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Sobótka, jarmark, piknik - kolejny weekend z mnóstwem atrakcji.

Marsz dla życia i rodziny

W Sanoku 24 czerwca odbędzie się Marsz dla życia i rodziny. Start o 13.30. O tej godzinie zostanie odprawiona msza św. w parafii Przemienienia Pańskiego (FARA). Następnie o 14.30 rozpocznie się przemarsz. Finał odbędzie się na terenie sanockiego skansenu.

Wakacje w zaczarowanym ogrodzie

Miejska Biblioteka Publiczna w Sanoku zaprasza 22 czerwca na rozpoczęcie wakacji w Zaczarowanym Ogrodzie Wyobraźni (ogród MBP). Start o godzinie 16.00. Przez godzinę będą funkcjonowały przestrzenie kreatywne: Wypisz-Wymaluj - przestrzeń książki kreatywnej, Cudawianki - przestrzeń kreatywnego recyklingu, Ogród Zdrowia - smaki zaczarowanego ogrodu, Baza - przestrzeń zwyczajnie nadzwyczajna i Calineczka - przestrzeń Ożywiania Różnych Rzeczy. O 17.00 wszystkich uczestników zapraszamy na Tańcobajkę "Kot w butach i... kapeluszach".
 

150-lecie SP Nowosielce

Szkoła Podstawowa w Nowosielcach zaprasza absolwentów, byłych pracowników szkoły i mieszkańców Nowosielec na jubileusz 150-lecia istnienia placówki. Uroczystości odbędą się 24 czerwca na terenie szkoły. Rozpoczęcie o godzinie 11.00 uroczystą mszą św. O 14.00 prezentacja wspomnieniowa uczniów i absolwentów, następnie koncert dzieci i absolwentów pod kierunkiem Mieczysława Węgrzyna, występ Zespołu Ludowego Ziemia Sanocka, zwiedzanie szkoły, biesiada chłopska oraz wieczór wspomnień.
 

Odpust parafialny w Odrzechowej

Mieszkańcy Odrzechowej zapraszają 24 czerwca na odpust parafialny w swojej miejscowości. O godzinie 11.00 ekumeniczna msza św. w kościele parafialnym pw. św. Jana Chrzciciela w Odrzechowej. O godzinie 14.00 występy artystyczne obok Domu Kultury. Wystąpią: Orkiestra Dęta "Lutnia" w Zarszynie wraz z mażoretkami, obrzęd dzieci ze Szkoły Podstawowej w Odrzechowej pt. "Hej sobótka, sobótka", "Kwiat Paproci", Zespół Wokalno – Instrumentalny "Iskra" w Długiem oraz Zespół ludowy. Podczas imprezy rozegrany zostanie polsko-słowacki Turniej Rodzin.
 

XV Jarmark na Jaćmierskim Rynku

Wójt gminy Zarszyn i sołectwo Jaćmierz zapraszają 24 czerwca na XV Jarmark na Jaćmierskim Rynku. Start o godzinie 15.00. W programie uroczyste otwarcie jarmarku, występ kabaretu działającego przy Klubie Seniora w Długiem, kabaretu z Beska, Młodzieżowej Orkiestry Dętej z Jaćmierza i zabawa ogrodowa.
 

Piknik rodzinny w skansenie

Stowarzyszenie Pomoc Rodzinie im. św. ks. Gorazdowskiego, Zarząd Kręgu w Sanoku zapraszają na Piknik Rodzinny, który odbędzie się 24 czerwca w sanockim skansenie. Start o 14.00. W programie występy: Malwiny Bihun, Zespołu Tańca Ludowego "Sanok", Mirosława Kaźmierczaka i UKS "Spartanie", mażoretek "Impuls" z Pakoszówki, zespołu "Soul", zespołu Wokalno-Tanecznego "Tyrawa Wołoska", Roberta Handermandera i przyjaciół. Rozstrzygnięcie konkursu "Nasz Patron był wszystkim dla wszystkich". Możliwość zwiedzania Rynku Galicyjskiego. Wśród atrakcji: smaczna kuchnia, pyszna zabawa dla dzieci i dorosłych, dmuchańce, malowanie buzi, grill, wata cukrowa, strzelanie z broni laserowej i zwyżka. Dochód z pikniku zostanie przeznaczony na budowę Domu Samotnej Matki im. Jana Kellera w Sanoku.
 

IV Beska Sobótka nad Wisłokiem

Gmina Besko zaprasza na IV Beską Sobótkę nad Wisłokiem, która odbędzie się 23 czerwca  o godzinie 17.15. Miejsce spotkania to bar nad Wisłokiem przy ulicy Południowej. W programie: plecenie wianków, krótki obrzęd sobótkowy, koncert zespołu "Kremenaros" i wspólne ognisko.

 

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE