Reklama

Korso na weekend

Opublikowano:
Autor:

Korso na weekend - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Zaplanuj weekend z Korso Gazetą Sanocką!

Motoriada Sanocka

Zapraszamy na Motoriadę Sanocką, która odbędzie się 26 sierpnia na torze lodowym przy MOSiR-ze Sanok. O godzinie 12.00 parada motocyklowa, która wyruszy z Rynku. Natomiast o godzinie 14.00 rozpocznie się zabawa przy MOSiR-ze. W programie gry i konkursy dla dzieci i dorosłych, tyrolka, przejażdżki motocyklem, pyszne jadło i Łucznicy Sanoccy. W czasie Motoriady będą zbierane nakrętki dla Nikoli i Gabrysi.

Festiwal Twórczości Ludowej w Tyrawie Wołoskiej

Wójt gminy Tyrawa Wołoska serdecznie zaprasza na Festiwal Twórczości Ludowej, który rozpocznie się 26 sierpnia o godzinie 14.00 mszą świętą w kościele parafialnym w Tyrawie Wołoskiej. O 15.15 część artystyczna "Amfiteatr w Lipach", następnie wręczenie chleba gospodarzowi festiwalu, prezentacja korowodów dożynkowych i występy zespołów. O 17.00 festyn.

2. Festiwal Filmów Karpackich w Majdanie koło Cisnej

Impreza rozpocznie się 24 sierpnia o godzinie 17.00 pokazem filmów dokumentalnych. Dzień później o godzinie 13.30 na uczestników czeka przejazd Bieszczadzką Kolejką Leśną na trasie Majdan-Balnica-Majdan z udziałem gości specjalnych: Jarosława Boberka, Rafała Gużkowskiego i Bogdana Miszczaka. Od 13.30 też pokazy filmów dokumentalnych. W ostatni dzień, 26 sierpnia, pokazy ruszą od godziny 12.00. Wstęp wolny.

Dożynki Gminy Besko i VIII Święto Pieroga

Gmina Besko zaprasza 26 sierpnia na Dożynki Gminy Besko i VIII Święto Pieroga. Uroczystości rozpoczną się o godzinie 14.30 zbiórką Korowodów Dożynkowych i zaproszonych gości przy Gminnym Ośrodku Kultury w Besku. O godzinie 15.00 zostanie odprawiona msza św. w kościele parafialnym w Besku. O 16.15 rozpoczną się oficjalne uroczystości w Parku Podworskim. Na część artystyczną zapraszamy na godzinę 16.30. Będą występy korowodów dożynkowych, występ artystyczny "Dożynki w Besku", występ Klubu Seniora, konkurencje w VIII Święcie Pieroga, koncert zespołu Oredea oraz dyskoteka z DJ-em.

Dożynki Gminne w Lutowiskach

Zapraszamy na dożynki gminne, które odbędą się w niedzielę, 26 sierpnia, w Lutowiskach. Uroczystości rozpoczną się o godzinie 12.30 zbiórką korowodów dożynkowych na parkingu przy kościele w Lutowiskach. O godzinie 13.00 zostanie odprawiona  uroczysta msza święta. Natomiast o 14.00 nastąpi uroczysty przemarsz korowodów na Plac Dożynkowy przy Chacie pod Florianem. O 14.30 rozpocznie się ceremoniał dożynkowy. O 16.00 wystąpi Kapela i Zespół Obrzędowy "Futomianie" z Futomy. O 17.00 zostaną ogłoszone wyniki w konkursach "Najpiękniejszy wieniec dożynkowy", "Nasze posesje - świadectwo kultury i gospodarności". O 17.15 wystąpi kapela "Połoniny" z Lutowisk. Zabawa taneczna odbędzie się przy muzyce zespołu "Epilog" z Rzeszowa.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE