Reklama

Korso na weekend, czyli jakie imprezy czekają nas w najbliższym czasie

Opublikowano:
Autor:

Korso na weekend, czyli jakie imprezy czekają nas w najbliższym czasie - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Imprezy, recitale, pikniki. Sprawdźcie co czeka nas podczas weekendu.

Zaśpiewaj z Soul

Fundacja Otwartych Drzwi zaprasza 10 czerwca do Beska na wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych i żołnierskich wraz z zespołem Soul z Sanoka pod dyrekcją dr Moniki Brewczak. Początek o godz. 16 w Domu Ludowym w Besku.

 

Piknik rodzinny w Skansenie

10 czerwca o godz. 14 zapraszamy do Skansenu na 6. Wielki Piknik Rodzinny. W programie m.in. występy sanockich przedszkolaków, pokaz ratownictwa medycznego, występ zespołu Ridel & Cree "Wspomnienie o Ryszardzie Riedlu" oraz projekcja filmu "Skazany na bluesa".

Szczegóły na afiszu (strona 21).

 

Recital Artura Andrusa

Sanocki Dom Kultury zaprasza na recital kabaretowy Artura Andrusa, w którym oprócz znanych, lubianych, wciąż oczekiwanych przez publiczność utworów, będących już niekwestionowanymi przebojami piosenki kabaretowej, usłyszymy także kilka nowych, pochodzących z premierowego albumu pt. "Sokratesa 18", który ukazał się w sprzedaży 20 kwietnia.

Piosenki będą przeplatane humorystycznymi komentarzami, anegdotami, wierszami, zawsze na najwyższym poziomie – o czym chyba nikogo, kto zetknął się z tym artystą, nie trzeba przekonywać. To wszystko 10 czerwca o godz. 19 w sali widowiskowej SDK. Cena biletu - 60 zł.

 
Porozmawiajmy o bezpieczeństwie

Komendant Powiatowy Policji w Lesku zaprasza przedstawicieli lokalnych społeczności, władz samorządowych, członków stowarzyszeń, organizacji oraz mieszkańców gminy Polańczyk na debatę społeczną "Porozmawiajmy o bezpieczeństwie - możesz mieć na nie wpływ". Debata odbędzie się 12 czerwca o godz. 17 w świetlicy wiejskiej w Gminnym Ośrodku Kultury, Sportu i Turystyki z/s w Polańczyku.

Podczas spotkania zostaną poruszone następujące zagadnienia: Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa, program "Dzielnicowy bliżej nas", aplikacja "Moja Komenda", bezpieczeństwo w ruchu drogowym. Debata społeczna ma na celu zdiagnozowanie potrzeb i oczekiwań społeczeństwa w zakresie bezpieczeństwa, wymagających podjęcia działań prewencyjnych przez policję bądź inne podmioty odpowiedzialne za utrzymanie szeroko rozumianego bezpieczeństwa.

 

Bajkowa sobota w Wołkowyi

9 czerwca w Ośrodku Zdrowia w Wołkowyi w godz. 9.30-12.30 odbędą się bezpłatne badania i konsultacje dla dzieci (laryngologiczne, neurologiczne, pulmonologiczne) oraz ultrasonograficzne (USG tarczycy, brzucha, stawów biodrowych).

Rejestracja na badania w dniach 4-8 czerwca w godz. 9-13. Akcja skierowana jest do dzieci z powiatu bieszczadzkiego. Na najmłodszych czeka moc atrakcji i niespodzianek.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE