Reklama

Korso Gazeta Sanocka nr 6/2018

Opublikowano:
Autor:

Korso Gazeta Sanocka nr 6/2018 - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Nowy numer Tygodnika Korso Gazeta Sanocka jest już w kioskach.A w nim:

Natalia walczy o życie

32-letnia Natalia Grad z Prusieka od ponad roku choruje na nowotwór - chłoniaka śródpiersia. Dotychczasowa terapia nie przyniosła oczekiwanych rezultatów. Nadzieją na pokonanie raka jest lek ostatniej szansy.

 

Dramatyczne spotkanie z niedźwiedzicą
O sporym szczęściu może mówić mieszkaniec Czaszyna w gminie Zagórz, którego w ubiegłym tygodniu zaatakowała niedźwiedzica. Mężczyzna z obrażeniami ciała trafił do szpitala w Krośnie.

 

Bój o działkę z gminą Solina

Przez lata jedna z piękniejszych tras spacerowych w okolicach Jeziora Solińskiego miała nieuregulowaną sprawę prawną pomiędzy prywatnym właścicielem a gminą Solina.

 

Łukacijewska: w polityce nic nie trwa wiecznie

Lubi gotować, czytać książki i pracować w ogródku. Po domu chodzi w dresach. O tym, jaka jest naprawdę, o jej sukcesach i porażkach w polityce oraz o perspektywach rozwoju Sanoka, z europoseł Elżbietą Łukacijewską rozmawia Sabina Tworek.

 

Sołtysi muszą poczekać na podwyżki

Upadł pomysł podwyżek diet dla przewodniczących zarządów osiedli i sołtysów. Przynajmniej na razie.

 Prawie wszyscy radni są przychylni, ale istnieją rozbieżności co do tego, jak mają się rozkładać nowe płace. Doszło do ostrej wymiany zdań na ostatniej sesji Rady Miejskiej w Zagórzu.

 

Roman Pasionek - leśnik, który uwiecznia las

Przed nami kolejny, piąty już kandydat do tytułu Bieszczadzki Leśnik w plebiscycie organizowanym przez Korso Gazetę Sanocką. Tym razem przedstawiamy sylwetkę Romana Pasionka, leśniczego leśnictwa Bukowiec w Nadleśnictwie Baligród.

 

Piotr Nałęcki wygrał prawie wszystkie biegi

Na początek Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w sportach zimowych łyżwiarze SKŁ "Górnik" Sanok otworzyli wór z medalami. Spora w tym zasługa Piotra Nałęckiego, który wygrał prawie wszystkie biegi w kategorii junior młodszy.

 

Wszystko o miłości czyli nasz walentynkowy konkurs

W ubiegłym tygodniu ogłosiliśmy konkurs, w którym prosiliśmy czytelników o opisanie historii poznania swojej drugiej połówki.

Do wygrania była podwójna wejściówka na walentynkowy bal w Pałacu w Olszanicy połączony z noclegiem.

Na konkurs wpłynęło pięć prac. Komisja konkursowa, w skład której weszła redaktor naczelna i dziennikarze Korso Gazety Sanockiej, burzliwie obradowała.

 

Więcej w 5 numerze Tygodnika Korso Gazeta Sanocka

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE