Reklama

Koronawirus w sanockich placówkach oświatowych?!

Opublikowano:
Autor:

Koronawirus w sanockich placówkach oświatowych?! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Dotarły do nas nieoficjalne informacje z kilku źródeł (rodzice i uczniowie) o podejrzeniu zakażenia koronawirusem w II Liceum Ogólnokształcącym w Sanoku.

Otrzymaliśmy kilka telefonów od rodziców i wiadomości od uczniów z dwóch sanockich placówek oświatowych, z II LO oraz ze szkoły podstawowej nr 4 w Sanoku, że jest podejrzenie koronawirusa w tych szkołach. 
 


Przeczytaj także: Powiat Sanok: Tymczasowy areszt dla 29-latka. Szukali rowerów znaleźli narkotyki! 


 

Nauczyciel z II LO jest zakażony a dzisiaj w trakcie zajęć lekcyjnych, drugi źle się poczuł i wystąpiły pierwsze objawy, które mogą wskazywać na zakażenie. Podjęto natychmiast kroki zapobiegawcze w Szkole Podstawowej nr 4, i zwolniono do domu 1 osobę, gdyż pochodziła ona z bliskiego kontaktu mężczyzny, u którego dzisiaj pojawiły się objawy koronawirusa. Osoby te przebywają obecnie na kwarantannie. Jutro mają zapaść decyzje co dalej, czy szkoła przejdzie na zdalny system nauczania. 

Są to informacje nieoficjalne, czekamy na jutrzejszy oficjalny komunikat Wojewódzkiej Stacji Sanitarno Epidemiologicznej w Rzeszowie w tej sprawie.

 Przeczytaj  OFICJALNY KOMUNIKAT WSSE

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE