Reklama

KORONAWIRUS w DPS w Sanoku, szpitalu w Lesku oraz w sanatorium w Polańczyku

Opublikowano:
Autor:

KORONAWIRUS w DPS w Sanoku, szpitalu w Lesku oraz w sanatorium w Polańczyku - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Liczba nowych przypadków stwierdzonych w województwie podkarpackim pochodzi z 24 powiatów (z wyjątkiem niżej opisanych ognisk* ) - są to pojedyncze przypadki z transmisji poziomej (zakażenia rodzinne i inne kontakty).

Powiat bieszczadzki

*Sanatorium Uzdrowiskowe ,,SOLINKA” w Polańczyku w wyniku przeprowadzanych badań w ognisku potwierdzono 9 pozytywnych przypadków zakażenia SARS CoV-2 w tym u 5 osób z personelu medycznego oraz 4 pacjentów.

Powiat dębicki

*Dom Pomocy Społecznej w Parkoszu w wyniku przeprowadzanych badań w ognisku potwierdzono 6 pozytywnych przypadków zakażenia SARS CoV-2 w tym u 1 osób z personelu medycznego oraz 5 pensjonariuszy.

Powiat jarosławski

*Centrum Opieki Medycznej w Jarosławiu – w ognisku potwierdzono łącznie 101 wyników dodatnich w tym u 49 pacjentów i 49 osób personelu medycznego i 3 osoby z kontaktu

NZOZ KOLGmed w Jarosławiułącznie w ognisku potwierdzono 14 pozytywnych przypadków zakażenia SARS CoV-2 w tym u 5 osób z personelu medycznego, 2 osób z personelu pomocniczego oraz 7 pacjentów .Trwa dochodzenie epidemiologiczne

*Urząd Gminy w Pawłosiowiew wyniku przeprowadzanych badań łącznie w ognisku potwierdzono 5 pozytywnych przypadków zakażenia SARS CoV-2 .

Powiat kolbuszowski

*Dom Pomocy Społecznej w Cmolasiew wyniku przeprowadzanych badań przesiewowych łącznie w ognisku potwierdzono 72 pozytywnych przypadków zakażenia SARS CoV-2 w tym u 20 osób z personelu medycznego oraz 52 pensjonariuszy . Podjęto następujące działania: pensjonariusze w dodatnim wynikiem zostali odizolowani, personel medyczny objęty izolacją domową, na bieżąco prowadzona jest dekontaminacja pomieszczeń

miasto Krosno, powiat krośnieński

Centrum Dializ Frasenius Krosnołącznie w ognisku potwierdzono 12 pozytywnych przypadków zakażenia SARS CoV-2 w tym u 5 osób z personelu medycznego oraz 7 pacjentów. Trwa dochodzenie epidemiologiczne.

Uzdrowisko Rymanów S.A., Podkarpackie Centrum Rehabilitacji Kardiologicznej "POLONIA” w Rymanowie-Zdroju. łącznie uzyskano 14 pozytywnych przypadków zakażenia SARS CoV- 2 w tym u 2 pacjentów , 1 pracownika administracji oraz u 9 osób z personelu medycznego.

Powiat leski

*Szpital Powiatowy w Lesku – łącznie w ognisku potwierdzono wynik dodatni u 27 osób w tym u 24 pracowników oraz 3 pacjentów.

Powiat mielecki

DPS Mielec – w wyniku badań przesiewowych łącznie w ognisku potwierdzono 24 wyniki dodatnie w tym 15 u personelu i 9 pensjonariuszy.

FRONERII Sp.zo. w Mielcuw wyniku przeprowadzonych badań potwierdzono 28 pozytywne przypadki zakażenia SARS CoV-2 pracowników zakładu.

Powiat przemyski

* NZOZ DIAVERUM w Przemyślu aktualizacja na dzień 16 października w ognisku potwierdzono 73 pozytywnych przypadków zakażenia SARS CoV-2 w tym u 39 pacjentów oraz 28 osób z personelu medycznego i 6 osób z kontaktu.

*Szpital w Żurawicyw wyniku przeprowadzanych badań przesiewowych łącznie w ognisku potwierdzono 7 pozytywnych przypadków zakażenia SARS CoV-2 w tym u 2 osób z personelu medycznego oraz 1 pacjenta i osób z kontaktu.

Miasto Rzeszów i powiat rzeszowski

*Ognisko Kliniczny Szpital Wojewódzki nr 2 - łącznie potwierdzono wynik dodatni u 83 osób wśród personelu medycznego i pomocniczego oraz pacjentów.

Zakład Opieki Długoterminowej w Błażowejw wyniku przeprowadzanych badań przesiewowych łącznie w ognisku potwierdzono 9 pozytywnych przypadków zakażenia SARS CoV-2 w tym u 3 osób z personelu medycznego oraz 6 pacjentów .

Powiat sanocki

Dom Pomocy Społecznej ,,Światło Nadziei” w Sanokuw wyniku przeprowadzanych badań przesiewowych łącznie w ognisku potwierdzono 12 pozytywnych przypadków zakażenia SARS CoV-2 w tym u 5 osób z personelu medycznego oraz 7 podopiecznych.

Powiat stalowowolski

*Klasztor zakonu Braci mniejszych Kapucynów w Stalowej Woli w ognisku łącznie potwierdzono 6 wyników pozytywnych u braci zakonnych i postulantów.


 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE