Reklama

Koronawirus: Od soboty obowiązują nowe zasady bezpieczeństwa dla powiatów

Opublikowano:
Autor:

Koronawirus: Od soboty obowiązują nowe zasady bezpieczeństwa dla powiatów - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Od soboty obowiązują nowe zasady bezpieczeństwa dla powiatów w związku z koronawirusem - poinformowała w sobotę na Twitterze Kancelaria Premiera.

Na Twitterze KPRM zamieszczono grafikę prezentującą mapkę Polski, na której zaznaczono różnymi kolorami strefy, w których obowiązują dodatkowe obostrzenia związane z pandemią koronawirusa.

Obszary zaznaczone kolorem zielonym to powiaty, w których pozostają dotychczasowe zasady bezpieczeństwa. Natomiast w powiatach znajdujących się w strefie czerwonej i żółtej wprowadzone zostały nowe zasady bezpieczeństwa.

Miejscami znajdującymi się w strefie czerwonej są powiaty: nowotarski, lipski, łowicki, pajęczański, wieluński, Nowy Sącz, kolski. Powiaty znajdujące się w strefie żółtej to: Kraków, powiat kłobucki, bartoszycki, rybnicki, tatrzański, przemyski, żuromiński, limanowski, kartuski, konecki oraz nowosądecki.

 

Powiaty znajdujące się w strefie niebieskiej są zagrożone wprowadzeniem dodatkowych obostrzeń, a są nimi powiaty: brzeski, oleski, myszkowski i Sopot.

W sobotę Ministerstwo Zdrowia podało, że badania laboratoryjne potwierdziły zakażenie koronawirusem u kolejnych 759 osób. Resort przekazał też, że zmarło 14 kolejnych osób. (PAP)

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE