Reklama

Konstancja Iwańczyk złotą medalistką w Fitness Dance!

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

Konstancja Iwańczyk złotą medalistką w Fitness Dance!  - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W Gdańsku rozpoczął się największy fitness show w Polsce - zawody w FITNESS SPORTOWYM, które odbywają się w Gdańsku w Hali Widowiskowo-Sportowej AWFIS. Organizatorem imprezy oraz Prezesem WDA Poland jest Mistrzyni Świata Fitness Aleksandra Kobielak wraz z Akademią Fitness Sportowego i Polską Federacją Fitness Sportowego.

Do Gdańska zjechali najlepsi zawodnicy z ponad 25 klubów z całej Polski! Co roku dołączają do cyklu zawodów kolejne, nowe Kluby co sprawia, że Fitness Sportowy staje się znaczącą dyscypliną na bardzo wysokim poziomie 

 

 Zawody rozpoczęły się dzisiaj od Grand Prix Aleksandry Kobielak, są one eliminacją do Mistrzostw Europy, które odbędą się już jutro. Konkurencja jest ogromna, bowiem do zawodów przystąpiły najlepsze "fitneski" z całej Polski.  Na scenie prezentują się tegoroczni Debiutanci oraz osoby, które po raz kolejny będą chciały obronić swój Mistrzowski tytuł z ubiegłych lat. Podczas Międzynarodowych zawodów na scenie zaprezentują się m.in Węgry, Słowacja, Rumunia i Czechy. Występują kategorie wiekowe (wg rocznika) dzielone na poziom zaawansowania jak: Fitness Dance, Fitness Show, Acrobatic Show.  Każdego dnia oprócz występów w Fitness Sportowym SOLO będziemy podziwiać także kategorie Duetów, Trio, Grup (4-10 os) i Formacji (+11 os).


Z ogromną dumą i radością śpieszymy Państwa poinformować, że złoty medal "VIII GRAND PRIX FITNESS ALEKSANDRY KOBIELAK" zdobyła Konstancja Iwańczyk. 


Serdecznie gratulujemy Konstancji, ale nie tylko z powodu złotego medalu. Po pierwsze Konstancja po raz pierwszy pojechała na zawody zupełnie sama. Jej mama i mentorka zarazem przebywa w tej chwili w Irlandii i po raz pierwszy nie mogła być z córką w tak ważnym dla niej momencie.

 

Jestem ogromnie wzruszona, bo dumna to może być z siebie Kosia! Ja bardzo jej kibicowałam i byłam z nią duchem z odległej Irlandii. Chciałabym podziękować z tego miejsca wspaniałym mamom z Gdańska, które to przepięknie ułożyły włosy i zrobiły cudowny makijaż Konstancji. To bardzo budujące mieć świadomość że ktoś się nią tam zaopiekował i zawsze można na nie liczyć - dziękuję! 

- mówi nam Renata Grześków ze wzruszeniem w głosie.

 

Ten złoty medal jest z podwójnego złota dla Konstancji. Nastolatka choruje bowiem na jałową martwicę guzowatości główki kości ramiennej. Z tego powodu niestety nie może wykonywać pewnych ćwiczeń, które wymagałyby dużej pracy i obciążania rąk. Konstancja jednak pomimo choroby nie poddała się i walczy dalej dzielnie w fitness dance. 

Nie będę ukrywać, że jestem z siebie dumna i ogromnie się cieszę. Jestem zadowolona przede wszystkim dlatego, że pomimo mojej choroby, która niestety wyklucza mnie z robienia wielu elementów, które są naprawdę niezbędne w fitnessie. Pomimo tego staram się nadrabiać innymi elementami. Oczywiście to wszystko zawdzięczam mojej mamie, bo, to ona zawsze we mnie najbardziej wierzy, to ona mi układa takie piękne układy i zawsze, ale to zawsze mnie ogromnie buduje psychicznie, co jest dla mnie bardzo ważne i dużo mi daje.  Przyznać muszę, że był ogromny stres, ponieważ mierzyłam się z dziewczynami naprawdę na wysokim poziomie. Przede mną jeszcze jutrzejszy dzień. Jutro właśnie będę startować ze wszystkimi, więc na pewno będzie ciężej, ale nie nastawiam się aż tak, bo wiem, że pewnych rzeczy nie wykonam, ale obiecuję dac z siebie wszystko i walczyć do końca.

- relacjonuje dla nas na gorąco z Gdańska złota medalistka Konstancja Iwańczyk.


Na scenie prezentują się tegoroczni Debiutanci oraz osoby, które po raz kolejny będą chciały obronić swój Mistrzowski tytuł z ubiegłych lat. Podczas Międzynarodowych zawodów na scenie zaprezentują się m.in Węgry, Słowacja, Rumunia i Czechy. Występują kategorie wiekowe (wg rocznika) dzielone na poziom zaawansowania jak: Fitness Dance, Fitness Show, Acrobatic Show.  Każdego dnia oprócz występów w Fitness Sportowym SOLO publiczność podziwia także kategorie Duetów, Trio, Grup (4-10 os) i Formacji (+11 os).

Do Gdańska pojechały również 3 inne Spartanki: Hania Smolińska, Natalia Gałuszka i Victoria Stypuła. Hania Smolińska startowała w Fitness Dance do lat 10 i zdobyła 4 miejsce, natomiast w tej samej kategorii, ale do lat 14 wystartowała Victoria Stypuła, zdobywając również 4 miejsce. Zawody Fitness Show, w których startuje Natalia Gałuszka, dopiero się rozpoczął, dlatego nie znamy jeszcze wyników. 

Serdecznie gratulujemy wszystkim Spartankom i trzymamy mocno kciuki za dzień jutrzejszy.  

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy