Reklama

KONKURS: Mamy dla Was dwie podwójne wejściówki na film "Boże Ciało"!

Opublikowano:
Autor:

KONKURS: Mamy dla Was dwie podwójne wejściówki na film "Boże Ciało"! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Już w ten piątek, 18 października premiera głośnego filmu reżyserii Jana Komasy "Boże Ciało". Film „Boże Ciało” został jednogłośnie wybrany przez Komisję Oscarową na polskiego kandydata do Oscara w kategorii „Najlepszy pełnometrażowy film międzynarodowy”. Na 44. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni „Boże Ciało” zdobyło cztery nagrody główne i sześć nagród pozaregulaminowych.

Film „Boże Ciało” został jednogłośnie wybrany przez Komisję Oscarową na polskiego kandydata do Oscara w kategorii „Najlepszy pełnometrażowy film międzynarodowy”. Na 44. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni „Boże Ciało” zdobyło cztery nagrody główne i sześć nagród pozaregulaminowych. Większość zdjęć do filmu została zrealizowana na Podkarpaciu, głównie w Jaśliskach, w powiecie krośnieńskim.

Co zrobić aby zdobyć bilety?

  1. Udostępnić link: https://www.korsosanockie.pl/wiadomosci/8358,konkurs-mamy-dla-was-dwie-podwojne-wejsciowki-na-film-boze-cialo  na swoim Facebook'u i zaprosić jedną osobę do zabawy.
  2. Post na Facebooku musi być PUBLICZNY

Ogłoszenie wyników w czwartek rano na naszym fanpage na Facebooku. 

Boże Ciało

Gatunek: obyczajowy | w kinie od 18-10-2019

Tytuł oryginalny: Boże Ciało
Produkcja: Polska, 2019
Czas: 1 godz. 55 min.
Gatunek: obyczajowy
Dystrybutor filmu: Kino Świat
Reżyseria: Dariusz Gajewski
Obsada: Bartosz Bielenia, Aleksandra Konieczna, Leszek Lichota18.10.2019 godz. 20.00
19.10.2019 godz. 17.30
20.10.2019 godz. 18.00
21.10.2019 godz. 17.30
22.10.2019 godz. 17.30
23.10.2019 godz. 17.30
24.10.2019 godz. 17.30

Ceny biletów;
Bilet normalny - 15 zł
Bilet z sanocką KDR - 12 złKasa czynna:
w dni powszednie od 15.00 - 19.00,
soboty i niedziele - godzinę przed pierwszym seansem

Opis:

Inspirowana prawdziwymi wydarzeniami historia 20-letniego Daniela, który w trakcie pobytu w poprawczaku przechodzi duchową przemianę i skrycie marzy, żeby zostać księdzem. Po kilku latach odsiadki chłopak zostaje warunkowo zwolniony, a następnie skierowany do pracy w zakładzie stolarskim. Zamiast tego jednak, popychany niemożliwym do spełnienia marzeniem, Daniel kieruje się do miejscowego kościoła, gdzie zaprzyjaźnia się z proboszczem. Kiedy, pod nieobecność duchownego, niespodziewanie nadarza się okazja, chłopak wykorzystuje ją i w przebraniu księdza zaczyna pełnić posługę kapłańską w miasteczku. Od początku jego metody ewangelizacji budzą kontrowersje wśród mieszkańców, szczególnie w oczach surowej kościelnej Lidii. Z czasem jednak nauki i charyzma fałszywego księdza zaczynają poruszać ludzi pogrążonych w tragedii, która wstrząsnęła lokalną społecznością kilka miesięcy wcześniej. Tymczasem w miasteczku pojawia się dawny kolega Daniela z poprawczaka, a córka kościelnej, Marta, coraz mocniej zaczyna kwestionować duchowość młodego księdza. Wszystko to sprawia, że chłopakowi grunt zaczyna palić się pod nogami. Rozdarty pomiędzy sacrum i profanum bohater znajduje jednak w swoim życiu nowy, ważny cel. Postanawia go zrealizować, nawet jeśli jego tajemnica miałaby wyjść na jaw...  

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE