Reklama

Konkurs: Dotacje dla przedsiębiorców

Opublikowano: pt, 22 lut 2019 10:19
Autor:

Konkurs: Dotacje dla przedsiębiorców - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości ogłosiła nowy konkurs w ramach Działania 3.2 „Wsparcie wdrożeń wyników prac B+R” Poddziałania 3.2.1 „Badania na rynek”

Konkurs przeznaczony jest dla mikro, małych i średnich przedsiębiorców w miastach średnich oraz okolicznych gminach. Nabór wniosków będzie trwał od 25.03.2019 r. do 08.05.2019 r. (w ostatnim dniu naboru do godz. 16:00). Minimalna wartość projektu to 1 mln zł. Przewidywany termin rozstrzygnięcia to 4 miesiące licząc od 08.05.2019 r.

Dofinansowanie przeznaczone jest na realizację projektów dotyczących wdrożenia wyników prac badawczo-rozwojowych przeprowadzonych przez wnioskodawcę samodzielnie lub na jego zlecenie bądź zakupionych przez Wnioskodawcę, prowadzących do wprowadzenia na rynek nowych bądź znacząco ulepszonych produktów (wyrobów lub usług) lub wdrożenia w przedsiębiorstwie innowacyjnego procesu technologicznego. Przedmiotem dofinansowania w ramach projektów mogą być wydatki inwestycyjne, usługi doradcze lub eksperymentalne prace rozwojowe.

 

Źródło: Oficjalna strona Miasta Sanoka

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE