Reklama

Konferencja online - ,,Zatrzymać mowę nienawiści’’

Opublikowano:
Autor:

Konferencja online - ,,Zatrzymać mowę nienawiści’’ - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Centrum Rozwoju Lokalnego zaprasza do udziału w konferencji online pn. "Zatrzymać mowę nienawiści", która jest realizowana w ramach projektu „Przeciw mowie nienawiści”.

Udział w konferencji to wyjątkowa okazja, by wspólnie pochylić się nad takimi negatywnymi zjawiskami jak: mowa nienawiści, przemoc wynikająca z nienawiści czy nietolerancja.

Podczas konferencji będzie można wysłuchać wystąpień ekspertów z wielu dziedzin. Głos zabiorą m. in.: psycholog, prawnik (funkcjonariusz ABW w stanie spoczynku), czy pedagog szkolny.

Eksperci w trakcie swoich wystąpień będą przedstawiać sposoby i metody, które umożliwiają przeciwdziałanie negatywnym zjawiskom. Po wystąpieniach prelegentów będzie można zadawać pytania.

Konferencja odbędzie się 26 listopada. Początek o godzinie: 10.00. Udział w konferencji jest darmowy! Liczba miejsc: 150 

Rejestracja do udziału w konferencji: KLIKNIJ
Wydarzenie na portalu społecznościowym Facebook: KLIKNIJ
 

W związku z powyższym zwracamy się do Państwa z prośbą o zamieszczenie informacji o konferencji "Zatrzymać mowę nienawiści" na Państwa stronie internetowej lub/i na profilu na portalu społecznościowym Facebook. Grafika wraz z krótkim tekstem dostępna jest po kliknięciu w poniższy przycisk. Bardzo dziękujemy za okazaną pomoc!

- Janusz Bieńkowski, Prezes Centrum Rozwoju Lokalnego

 

Źródło: Starostwo Powiatowe w Sanoku 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE