Reklama

Reklama

KOMENTARZE POWYBORCZE: Tomasz Matuszewski: "Dziękuję za zaufanie"

Opublikowano: 24 października 2018 20:14
Autor:

KOMENTARZE POWYBORCZE: Tomasz Matuszewski: "Dziękuję za zaufanie" - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Czas od końca czerwca, kiedy podjąłem decyzję o kandydowaniu w wyborach samorządowych na stanowisko burmistrza Sanoka, do dnia wyborów 21 października był dla mnie bardzo pracowity. Razem ze sztabem wyborczym i kandydatami na radnych przedstawialiśmy sanoczanom program wyborczy KWW Łączy Nas Sanok i przekonywaliśmy do naszych pomysłów na rozwój i promocję miasta.

Z całego serca pragnę podziękować mieszkańcom Sanoka za zaufanie, okazane mi podczas wyborów 21 października. Dziękuję Jakubowi Osice i Robertowi Płaziakowi za współuczestnictwo w wyborczym wyścigu i gratuluję im osiągniętych wyników.

Pragnę być burmistrzem wszystkich sanoczan, dlatego w dalszym ciągu będę zabiegał o Państwa głosy, w tym te, oddane w pierwszej turze na moich kontrkandydatów. Byłem i jestem nadal kandydatem niezależnym, stąd też najbardziej interesuje mnie rozwój Sanoka, wolnego od podziałów politycznych, Sanoka – miasta wielopokoleniowych rodzin, spokojnych o swój byt materialny, zdrowie i bezpieczeństwo.

Kampania przed wyborami 21 października była ciężka i męcząca. W tym miejscu zwracam się do mojego kontrkandydata w II turze wyborczej, do Tadeusza Pióry, aby najbliższe dni były przeznaczone na czystą i uczciwą walkę, ja ze swojej strony taką deklaruję. Zamierzam w dalszym ciągu przekonywać mieszkańców Sanoka do swojego programu. Jestem gotowy bronić jego tez także podczas debaty wyborczej z moim kontrkandydatem, pod warunkiem, że będzie uczciwa i oparta na obiektywnych zasadach. Żałuję, że w pierwszej turze wyborów Tadeusz Pióro odmówił debaty, uważając mnie za niegodnego przeciwnika.

Na koniec raz jeszcze dziękuję mieszkańcom Sanoka za zaufanie w głosowaniu 21 października i gorąco zachęcam wszystkich sanoczan, dla których demokracja jest wartością najwyższą, do głosowania w drugiej turze. Obiecuję, że nie zawiodę tych, którzy na mnie, kandydata niezależnego, oddadzą swój głos, za co z góry serdecznie dziękuję.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (5)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

 • 3 lata temu | ocena +1 / -1

  Ed

  Strach przed dyskusja o sprawach miasta, potwierdza obawy o braku przygotowania Matuszewskiego do funkcji burmistrza. Tym bardziej że ma zerowe doświadczenie samorządowe. Najbardziej merytoryczni kandydaci odpadli w pierwszej turze. Teraz nie ma na kogo głosować. Pozostały niekompetentne PIS i PIS-bis.

 • 3 lata temu | ocena +2 / -2

  Tylko Burmistrz Pióro

  Czyli Tomasz Matuszewski nie chce debaty?! Bo Pióro ma sztab profesjonalistów a P. Matuszewski puste slogany i masę piarowców za grube tysiące i gejo-eko itp. Zaplecze tylko finansowe

 • 3 lata temu | ocena +1 / -1

  PiS już poleciał

  To co jest teraz i w jaki sposób jest prowadzone to odbiega od rzeczywistości. Matuszewski jest gwarantem profesjonalizmu.

 • 3 lata temu | ocena +8 / -8

  Andrzej

  Tomasz Matuszewski Burmistrzem, tego chce jaki moja rodzina

  • 3 lata temu | ocena +2 / -2

   olo

   No to p. Andrzeju proszę wstawić jakieś biurko do swojego salonu, kartkę Burmistrz Rodziny w centralnym miejscu i po sprawie...