Reklama

KOMENTARZE POWYBORCZE: Tadeusz Pióro: "Spodziewałem się lepszego wyniku"

Opublikowano:
Autor:

KOMENTARZE POWYBORCZE: Tadeusz Pióro: "Spodziewałem się lepszego wyniku" - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Serdecznie dziękuję Wam wszystkim, którzy 21 października wzięliście udział w wyborach samorządowych. Spełniliśmy swój obywatelski obowiązek, biorąc w swoje ręce odpowiedzialność za przyszłość i losy naszego miasta.

Szczególne podziękowania kieruję do tych wyborców, którzy doceniają moje działania dla dobra i rozwoju miasta, a w szczególności: budowę kompleksu basenów – 39 mln zł, autobusowego dworca multimodalnego i zakup 11 autobusów – 30 mln zł, stadionu „Wierchy” – 8 mln zł, remonty niemal setki ulic miejskich i krajowych – 50 mln zł i wiele innych inwestycji i inicjatyw na łączną kwotę 150 mln zł, a do tego realizowaną budowę obwodnicy miasta – 203 mln zł.

Przyznam szczerze, że spodziewałem się nieco lepszego wyniku. Widać, popełniłem w kampanii błędy i to przełożyło się na wynik. Przyjmuję to z pokorą i zapewniam, że dołożę wszelkich starań, aby przekonać Państwa do mojej pracy.

Przed nami druga tura wyborów. Jako Wasz burmistrz jestem pewny, że nie zawiedziecie, wszyscy pójdziecie do urn i zagłosujecie na mnie. Jeśli moja propozycja dalszego, tak dynamicznego rozwoju Sanoka, podoba się Państwu i jest dla Was atrakcyjna to proszę o głos.

Dziękuję wszystkim, którzy śledzą poczynania i osiągnięcia Rady Miasta, moje i urzędników. Przy tej okazji wspierają nas władze wojewódzkie – Urząd Marszałkowski, Urząd Wojewódzki i inne oraz władze centralne Rzeczypospolitej Polskiej.

Szanowni Państwo jestem przekonany, że dokonacie rozsądnego i mądrego wyboru w oparciu o nasze dotychczasowe działania i sukcesy, a także propozycje na przyszłość. Wierzę, że nam wszystkim chodzi o wspólne dobro i perspektywy rozwoju Sanoka.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE