Reklama

KOMENTARZE POWYBORCZE: Józef Orłowski: "Widać po tych wyborach, że postawiono na młodość"

Opublikowano:
Autor:

KOMENTARZE POWYBORCZE: Józef Orłowski: "Widać po tych wyborach, że postawiono na młodość" - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Józef Orłowski (Prawo i Sprawiedliwość) w drugiej turze wyborów na fotel burmistrza Leska (1504 głosów) przegrał z Adamem Snarskim (3199 głosów).

Po wyborach, jak zawsze, przychodzi czas na refleksję, jakieś podsumowanie. Zdaję sobie sprawę, że w takim momencie nasuwa się też myśl, że można było zrobić więcej, lepiej, szybciej. Ale sądzę, że nasza kampania prowadzona była w sposób rozsądny i mądry.

Przy okazji chcę podziękować wszystkim moim wyborcom. W pierwszej turze na moją osobę postawiło ponad 1,2 tysiąc wyborców, w drugiej ponad 1,5 tysiąc wyborców. W tej chwili mogę powiedzieć, że w trakcie pierwszej tury nie było łatwo. Tak naprawdę przeciwko sobie miałem piątkę kontrkandydatów, którzy w drugiej turze wzajemnie się wspierali. Na placu boju byłem więc sam. Niemniej nie mam do nikogo pretensji, przyjmuję ten stan z godnością, tak jak moją przegraną. Szanuję bowiem wybór mieszkańców.

Widać po tych wyborach, że postawiono na młodość, co pokazuje też sytuacja w Sanoku i sąsiednich gminach. Trochę mnie zdziwiło, że mieszkańcy Leska oddali głos na osobę, której popularność była większa w mediach społecznościowych. Widocznie to znak nowych czasów.

Oczywiście, po otrzymaniu informacji o wynikach, pogratulowałem panu Adamowi Snarskiemu. Przed nim trudne wyzwanie. Nie posiada on doświadczenia w pracy w samorządzie. Będzie musiał zmierzyć się z dopinaniem budżetu miasta. Przypomnę, że od 2019 roku zaczyna się spłata kredytu na budowę basenu. Trzeba będzie umiejętnie pozyskiwać fundusze. Znaleźć konsensus w radzie miasta, gdzie komitet obecnego burmistrza ma mniejszość. Kibicuję jednak panu Adamowi Snarskiemu, będę przyglądał się wdrażaniu pomysłów z jego programu. Oby udało mu się skutecznie pracować na rzecz Miasta i Gminy Lesko.

A już w najnowszym, czwartkowym numerze Korso Gazety Sanockiej wywiad z Adamem Snarskim, burmistrzem elektem.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE