Reklama

Komendant Bieszczadzkiego OSG ds. granicznych ma nowego Zastępcę

Opublikowano: pt, 19 kwi 2019 10:20
Autor:

Komendant Bieszczadzkiego OSG ds. granicznych ma nowego Zastępcę - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości 17 kwietnia w Komendzie Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej w Przemyślu, odbyła się uroczysta zbiórka z okazji powołania nowego Zastępcy Komendanta Bieszczadzkiego OSG ds. granicznych. Funkcję tę objął ppłk SG Józef Burchała.

Od dnia 15 kwietnia rozkazem personalnym Komendanta Głównego Straży Granicznej, funkcję Komendanta ds. granicznych w Bieszczadzkim OSG pełni ppłk SG Józef Burchała.

Z mundurem Straży Granicznej związany jest od 1999 roku, kiedy to rozpoczął służbę jako starszy kontroler na przejściu granicznym w Barwinku. Tam przechodząc przez poszczególne szczeble kariery zawodowej, doszedł do stanowiska zastępcy komendanta Placówki. Kolejno, służbę pełnił w Placówce SG w Rzeszowie Jasionce - jako zastępca komendanta tej Placówki. W 2016 r. powierzono mu stanowisko komendanta Placówki SG w Sanoku, a po trzech latach – naczelnika Wydziału Granicznego w Bieszczadzkim Oddziale SG w Przemyślu.

W trakcie uroczystego spotkania z kadrą kierowniczą, nowemu zastępcy został wręczony symboliczny buzdygan jako przechodnia oznaka szarży oficerskiej.

Ppłk SG Józef Burchała zastąpił na stanowisku zastępcy płk. SG Adama Pacuka, który został mianowany na stanowisko Komendanta Centrum Szkolenia SG w Kętrzynie.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE