Reklama

Kojce sanockiego przytuliska dla zwierząt wymagają remontu. Możemy pomóc społecznikom!

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Norbert Nazarkiewicz / grafika: Media Art

Kojce sanockiego przytuliska dla zwierząt wymagają remontu. Możemy pomóc społecznikom! - Zdjęcie główne

foto Norbert Nazarkiewicz / grafika: Media Art

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Czy wiecie, że w naszym mieście od lat działa przytulisko prowadzone przez Społeczne Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Sanoku? Od 1994 roku niesie pomoc porzuconym zwierzętom, prowadzi ośrodek adopcyjny i działania edukacyjne. Społecznicy dzień w dzień pomagają. Pomóżmy i my - apelują pomysłodawcy akcji, Demokraci Ziemi Sanockiej.

Demokraci Ziemi Sanockiej wspólnie ze Społecznym Towarzystwem Opieki nad Zwierzętami w Sanoku zaprasza wszystkich do wsparcia remontu kojców dla psiaków, które przebywają w sanockim przytulisku. 

Sanockie przytulisko dla zwierząt to miejsce, w którym znajdują schronienie psy bezdomne, krzywdzone, pozostawiane przy okolicznych drogach, interwencyjnie odbierane. Tutaj znajdują swój tymczasowy dom i miłość ludzi ze Społecznego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami w Sanoku. To cudowne miejsce działa od 1994 roku. Dzięki społecznym staraniom działaczy STONZ-u zwierzęta mają co jeść, są leczone i trafiają do adopcji. Brakuje jednak ciągle funduszy na remont prawie 30-letnich kojców, dlatego Stowarzyszenie Demokraci Ziemi Sanockiej postanowiło pomóc w tym przedsięwzięciu. Razem prosimy Cię dzisiaj o wsparcie. Wierzymy, że także dzięki Tobie wymienimy przegniłe deski w psich klatkach, zakupimy nowe budy oraz ocieplimy je na zimę.

Każda pomoc się liczy!

Udostępniając ten materiał również pomagasz!

Dziękujemy, że jesteś - tylko pomoc ludzi dobrej woli

pozwoli przetrwać tym psiakom nadchodzącą zimę.

Przyłączcie się i wspomóżcie zbiórkę!

WPŁACIĆ MOŻESZ ⇒ TUTAJ

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy