Reklama

"Kochający dom od zaraz"

Opublikowano:
Autor:

"Kochający dom od zaraz" - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Tak będzie się nazywała nasza wspólna akcja Korso i STOnZ w Sanoku. Pracownicy schroniska to z definicji miłośnicy zwierząt, ich pomoc i zaangażowanie są nieocenione, lecz jak przyznają bez pomocy z zewnątrz niewiele są w stanie zdziałać.

Myślę, że jesteśmy dłużni zwierzętom opiekę, bo to my je oswoiliśmy i my jesteśmy odpowiedzialni za ich bezsensowne rozmnażanie. Adopcja seniora to pokazanie wspaniałej ludzkiej postawy wobec tych, którzy mają znikome szanse na dom - mówi Aneta Zaleska  członek STOnZ .

Byliśmy wczoraj świadkami sytuacji, gdzie młodzi ludzie przyszli zaadoptować pieska w sanockim STONZ. Staliśmy koło klatki jednego ze starszych piesków i rozmawialiśmy o adopcji młodego psiaka. To jak ten staruszek płakał, prosząc o dom, nie da się słowami opisać... Płakaliśmy wszyscy. 

Wraz z Panią Anetą Zalewską doszliśmy do wniosku, że zaczynamy współpracę! Raz w tygodniu w porozumieniu ze STOnZ, będziemy publikować dane pieska, dla którego szukamy kochającego domu.  

Pamiętajmy, wdzięczność psa zabranego ze schroniska jest nie do przecenienia!  

Przy okazji wszystkim, którzy chcieliby wspomóc finansowo sanocki STOnZ podajemy adres zbiórki na portalu siepomaga.pl KLIK

Pomóc możemy także oddając nasz 1% przy rozliczeniu deklaracji podatkowej :

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE