reklama

Kobieta doznała urazu stawu skokowego. Pomogli jej ratownicy GOPR [ZDJECIA]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: MK

Kobieta doznała urazu stawu skokowego. Pomogli jej ratownicy GOPR [ZDJECIA] - Zdjęcie główne
reklama
Udostępnij na:
Facebook
WiadomościW sobotę 10.04. do ratowników ze Stacji Ratunkowej w Ustrzykach Górnych wpłynęło zgłoszenie od kobiety, która podczas marszu czerwonym szlakiem z Brzegów Górnych na Połoninę Caryńską, przy górnej granicy lasu doznała urazu stawu skokowego i nie jest w stanie kontynuować marszu.
reklama

Ratownicy bieszczadzkiej grupy GOPR po dotarciu do poszkodowanej, zabezpieczeniu termicznym i podaniu środków przeciwbólowych rozpoczęła się ewakuacja.

 

CZYTAJ TAKŻE:

reklama

 

Ze względu na trudne warunki terenowe, większość transportu odbywała się noszach typu KONG. Po dotarciu do doliny kobieta została przekazana do prywatnego środka transportu. 

reklama
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ

Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM

e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

reklama
Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy
reklama
reklama
logo