Reklama

Reklama

Kierował groźby karalne wobec funkcjonariuszy Policji

Opublikowano: 6 grudnia 2020 10:00
Autor: | Zdjęcie: Archiwum

Kierował groźby karalne wobec funkcjonariuszy Policji - Zdjęcie główne

foto Archiwum

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Prokuratura Rejonowa w Ropczycach nadzoruje, prowadzone przez Komendę Powiatową Policji w Ropczycach, postępowanie przeciwko Konradowi C. podejrzanemu o popełnienie przestępstw z art. 190 § 1 kk, art. 222 § 1 kk i art. 226 § 1 kk.

Do zdarzenia doszło w dniu 24 listopada 2020 roku w miejscowości Brzeźnica, kiedy to funkcjonariusze Policji podjęli, w związku z otrzymanym zgłoszeniem, interwencję dotyczącą kierowania samochodem przez osobę znajdującą się w stanie nietrzeźwości. Po przyjeździe na miejsce okazało się, iż osobą tą jest Konrad C., który odmawiając poddania się badaniu w celu ustalenia stanu trzeźwości, zaczął zachowywać się agresywnie wobec interweniujących funkcjonariuszy Policji, znieważając ich słowami wulgarnymi, naruszając ich nietykalność cielesną poprzez m.in. zadanie uderzeń głową oraz kopanie w brzuch, a także kierując pod adresem funkcjonariuszy Policji groźby karalne.

Po zatrzymaniu w/w i ogłoszeniu mu zarzutów, Konrad C. przesłuchany w charakterze podejrzanego nie przyznał się do popełnienia zarzucanych mu czynów. W stosunku do Konrada C. zastosowano środki zapobiegawcze o charakterze wolnościowym w postaci dozoru Policji połączonego z obowiązkiem zgłaszania organowi dozorującemu o planowanych wyjazdach oraz z zakazem zbliżania się do pokrzywdzonych na odległość mniejszą niż 50 m. bez ich zgody.

Za zarzucone podejrzanemu Konradowi C. przestępstwa grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.