Reklama

KGW Zabłotce nagrało teledysk. Musicie to zobaczyć! [WIDEO]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: kadr z teledysku

KGW Zabłotce nagrało teledysk. Musicie to zobaczyć! [WIDEO] - Zdjęcie główne

foto kadr z teledysku

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości "Nam się należy jak i każdemu kawałek ojczyzny" - to tytuł jeszcze "ciepłego" teledysku KGW Zabłotce. Mieszkańcy Zabłociec, Trepczy i Bykowiec śpiewają i tym samym przypominają, że należy im się prawo do decydowania o własnym losie prawo do wyboru miejsca zamieszkania i do uszanowania lokalnej tradycji.

Teledysk jest kolejnym wyrazem sprzeciwu wobec agresywnej polityki władz miasta Sanoka.

Władze te nie szanując wyników konsultacji społecznych oraz uchylając się od jakiegokolwiek dialogu z mieszkańcami wsi, planują włączenie sołectw w swoje granice. Przekaz piosenki jest uniwersalny i dotyczy każdej wsi i jej społeczności, którą decydenci na wyższych szczeblach traktują jak pionki w grze o własne interesy.

- podkreślają twórcy teledysku.

 


Los Zabłociec, Trepczy i Bykowiec rozstrzygnie się już w tym miesiącu. Wszystko zależy od finalnej decyzji ministra właściwego do spraw administracji publicznej. Twórcy teledysku apelują o jak najszersze rozpropagowanie ich dzieła a tym samym trafienie do wszystkich mieszkańców wiosek, Sanoka oraz włodarzy, którzy nie chcą ich posłuchać.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy