Reklama

Karetka z akcji HOT 16 Challenge już jest w Sanoku! [FOTO]

Opublikowano: ndz, 11 paź 2020 23:15
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości We wtorek (6 października) w siedzibie AMZ Kutno, odbyła się uroczystość przekazania karetek zakupionych dzięki NAJWIĘKSZEJ W HISTORII ZBIÓRKI INTERNETOWEJ na rzecz pomocy polskiej służbie zdrowia w walce z epidemią Covid-19 - zorganizowanej przez Fundację Siepomaga.pl.

Przypomnijmy, że w prowadzonej przez Fundację zbiórce https://www.siepomaga.pl/koronawirus wzięło udział ponad 500 tys. Darczyńców, którzy przekazali na rzecz wsparcia medyków i placówek medycznych kwotę blisko 30 mln zł ! Dzięki zebranym środkom pomoc Siepomaga.pl dotarła już do ponad 500 placówek służby zdrowia w całym kraju.
W efekcie tej akcji do Bieszczadzkiego Pogotowia Ratunkowego SP ZOZ w Sanoku trafił nowy ambulans firmy MAN - doposażony dodatkowo w nowoczesny sprzęt do dezynfekcji wnętrza karetki przez tzw. zamgławianie, który trafi na podstację w Komańczy oraz przenośne urządzenie do dezynfekcji.

 

Podziękowanie dla Fundacji Siepomaga
 

W imieniu Dyrekcji i całej Załogi Bieszczadzkiego Pogotowia Ratunkowego SP ZOZ w Sanoku, a także Mieszkańców Regionu bieszczadzkiego z głębi serca DZIĘKUJEMY Całemu Zespołowi Fundacji Siepomaga oraz wszystkim Państwu Darczyńcom, którzy przekazali swój datek na rzecz wsparcia medyków za tak ogromną pomoc.

Dzięki wsparciu Fundacji Siepomaga podarowanemu wysokiej klasy ambulansowi i specjalistycznym urządzeniom do dezynfekcji zostanie uratowane niejedno życie, a mieszkańcy naszego regionu będą z pewnością bezpieczniejsi w walce z niewidzialnym wrogiem, jakim jest COVID -19 i co niezwykle ważne - wszyscy możemy mieć nadzieję na to, że jutro będzie lepsze, bo… SIEPOMAGA!

Mamy wielką nadzieję, że logo Fundacji Siepomaga i Bieszczadzkiego Pogotowia, jeszcze wiele razy pojawią się razem w Bieszczadach, bo dzięki takim akcjom i gestom otwierają się drzwi, których nikt już nie zamknie – czego życzymy sobie i Fundacji Siepomaga. 

 

Z wyrazami szacunku i wdzięczności

Dyrekcja i Pracownicy
Bieszczadzkiego Pogotowia Ratunkowego
SP ZOZ w Sanoku

 

                                    

 

 

 

 

 

 

 

  

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE