Reklama

Kampania w oparach piwa. Co wydarzyło się w Arenie Sanok?

Opublikowano:
Autor:

Kampania w oparach piwa. Co wydarzyło się w Arenie Sanok? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Burmistrz Sanoka i prezes hokejowego klubu na tafli lodu. Po meczu gratulują hokeistom występu w pierwszej edycji Summer Challenge Cup. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że do rąk zawodników oprócz pucharów, trafiło... piwo.

Mowa o meczu pomiędzy hokejowymi drużynami z Sanoka i Trebiszowa, który w minioną sobotę (8 września) odbył się w Arenie Sanok. Rozgrywki zorganizowano w ramach pierwszej edycji Summer Challenge Cup, którego pomysłodawcami byli działacze słowackiego klubu - fundatorzy jednego z pucharów. Drugi puchar ufundował i wręczył zwycięzcom burmistrz miasta Sanoka, Tadeusz Pióro.

Do rąk hokeistów oprócz pucharów trafiło też piwo zakupione i wręczone przez prezesa klubu Ciarko 58 Sanok, Jakuba Górskiego.

Sprawę podchwycił komitet wyborczy Tomasza Matuszewskiego "Łączy nas Sanok". W oświadczeniu  przesłanym do naszej redakcji przez Paulinę Pasztę, szefową sztabu czytamy: - Alkohol wręczał burmistrz, odbierał - prezes klubu hokejowego. Burmistrz do mikrofonu uzasadniał, dlaczego marka piwa (wymienił nazwę) jest lepsza od marek produkowanych na Słowacji. Prezes klubu przyjął prezent od burmistrza i na oczach widowni przekazał go zawodnikom. Wszystkiemu przyglądali się radni oraz wiceburmistrz i szef miejskich struktur Prawa i Sprawiedliwości, Stanisław Chęć.

Przedstawiciele komitetu zbulwersowani zachowaniem burmistrza i prezesa klubu nie wykluczają zgłoszenia sprawy do prokuratury. - 8 września podczas meczu w hali sportowej Arena rozdawali młodym ludziom alkohol. Czekamy jeszcze na pewne dokumenty i wtedy podejmiemy decyzję co do naszych dalszych działań - powiedziała nam Paulina Paszta.

Jak sprawę wyjaśnia Jakub Górski, prezes hokejowego klubu, Tadeusz Pióro burmistrz Sanoka i Damian Biskup, p.o. dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sanoku? Zapraszamy do kiosków po najnowszy numer Korso Gazety Sanockiej.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE