Reklama

Już w najbliższy weekend Drift Show Izdebki 2020! [FOTO+VIDEO]

Opublikowano:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W najbliższą niedzielę odbędzie się Ogólnopolski trening samochodów driftowych - Drift Show Izdebki 2020. W związku z powyższym, w godz. od 9 do 18, wystąpią utrudnienia w ruchu na drodze powiatowej nr 2036R, w miejscowości Izdebki. Prosimy o stosowanie się do poleceń organizatorów imprezy.

W najbliższą niedzielę, 13 września br., odbędzie się Ogólnopolski trening samochodów driftowych - Drift Show Izdebki 2020”. W związku z powyższym w tym dniu, na drodze powiatowej nr 2036R, prowadzącej z Brzozowa do Wary, w miejscowości Izdebki, w godzinach od 9 do 18, wystąpią chwilowe utrudnienia. Odcinek drogi, na którym będzie prowadzony trening, zostanie czasowo wyłączony z ruchu.    

W tym dniu droga powiatowa nr 2036R zapełni się miłośnikami samochodów driftowych. Dlatego apelujemy do kierowców o wzmożoną ostrożność i bezwzględne stosowanie się do poleceń organizatorów. Nad bezpieczeństwem będą czuwać również policjanci ruchu drogowego z brzozowskiej komendy.

Przełomowa edycja wydarzenia!!

Topowi drifterzy po raz kolejny staną do walki o wzgórze Izdebki, zamieniąc malowniczą miejscowość w stolicę driftingu.

Kupując bilet poprzez link ebilet.pl wspierasz budowę Izdebki_Touge, pierwszego w Polsce toru ulicznego. Buduj razem z nami to niesamowite motoryzacyjne miejsce #greenhell

Dodatkiem motoryzacyjnego szaleństwa będą przejazdy na czas totalnie egzotycznych supersamochodów oraz perełek motorsportu.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE