Reklama

Już jutro bieg charytatywny Dwernik Kamień Trail

Opublikowano:
Autor:

Już jutro bieg charytatywny Dwernik Kamień Trail - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Pomysł powstał dwa lata temu, kiedy to chcąc wesprzeć naszych przyjaciół z Krakowa wpadł nam do głowy pomysł żeby zorganizować bieg dla Tosi. Dziewczynki chorej na bardzo rzadką chorobę FOP.

Pierwsza edycja wypadła bardzo dobrze i dała wszystkim dużo radości dlatego też organizatorzy postanowili kontynuować idę "pomaganie przez bieganie".  Teraz wspierają bieszczadzkie rodzinny borykające się z problemami swoich dzieci. W tamtym roku była to dziewczynka z Ustrzyk Dolnych a w tym roku jest to ośmioletnia Maja z Ustrzyk Górnych.

 

 

 

 


 

 Bieg może się odbyć tylko dzięki bezinteresownemu zaangażowaniu wielu ludzi. Są to oprócz moich kolegów współorganizatorów nasi sponsorzy, dzięki którym nasz bieg może odbywać się na dobrym poziomie. Chłopaki z firmy Chronotex od mierzenia czasu, którzy przyjeżdżają specjalnie z Bochni żeby obsłużyć nam zawody nie chcąc nawet zwrotu kosztów podróży. Cała lokalna społeczność, ratownicy medyczni, strażacy, gospodynie które przygotowują wspaniałe przysmaki dla biegaczy oraz wiele innych osób - relacjonuje nam Adam Kapral , organizator biegu.

   Po biegu odbędzie się licytacja różnych fantów, które organizatorzy otrzymali od sponsorów. W tym roku udało się ich uzbierać całkiem sporo. 

  Więcej informacji o naszym biegu można zobaczyć na Facebooku BIEG CHARYTATYWNY DWERNIK KAMIEŃ

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE