Reklama

JUŻ DZISIAJ: VII Wielki Piknik Rodzinny w Sanoku!

Opublikowano: ndz, 9 cze 2019 10:30
Autor:

JUŻ DZISIAJ: VII Wielki Piknik Rodzinny w Sanoku! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Wielki Piknik Rodzinny organizowany przez Fundację Czas Nadziei startuje już dzisiaj o godzinie 14.00. Zapraszamy wszystkich na sanocki Skansen!

Piknik jest największą imprezą charytatywną Fundacji Czas Nadziei. Jest organizowany od sześciu lat w drugą niedzielę czerwca. Impreza wpisała się już na stałe w kalendarz imprez miasta i cieszy się dużym zainteresowaniem mieszkańców Sanoka i okolicznych miejscowości, frekwencja sięga nawet pięciu tysięcy uczestników.

Program pikniku przewiduje szereg atrakcji dla dzieci w każdym wieku oraz dla dorosłych: występy przedszkolaków, koncerty, animacje, konkurencje sportowe, kiermasze rękodzieła oraz swojskiego jadła, często odbywają się też imprezy towarzyszące, podczas których prowadzona jest zbiórka do puszek. Każdy piknik ma temat przewodni związany z propagowaniem zdrowego trybu życia lub profilaktyką chorób. Stałym elementem jest punkt rejestracji potencjalnych dawców szpiku kostnego.

 

Piknik jest także miejscem promocji rodzin zastępczych w ramach programu „Stwórz dziecku szczęśliwy dom” realizowanego przez PCPR w Sanoku. Od trzech lat w ramach pikniku organizowane jest Serduszko Nadziei, dzięki któremu Fundacja uzyskuje dodatkowe środki finansowe dla podopiecznych. 

A jakie atrakcje czekają na nas podczas tegorocznej edycji? Na scenie wystąpi fenomenalna grupa młodych polskich muzycznych talentów 4Dreamers. Pozytywny przekaz i wpadające w ucho piosenki w połączeniu z niezwykłą popularnością grupy na YouTube z pewnością wpłynie na duże zainteresowanie koncertem wśród dzieci i młodzieży. Dla najmłodszych scena zabrzmi najpopularniejszymi piosenkami znanymi nie tylko z Internetu ale także z kanałów TV dla dzieci w wykonaniu Centrum Uśmiechu(„Mucha w samolocie”, „A dlaczego Gruszka”, „Olimpiada w Jarzynowie” itp.). Całą imprezę poprowadzi „Inspektor Ogórek” tryskający mnóstwem energii i radości. Wśród muzycznych doznań nie zabraknie dobrego rocka za sprawą zespołu Yellow Horse.

         Wśród wielu atrakcji dla najmłodszych (i nie tylko) takich jak dmuchańce, ściana wspinaczkowa i park linowy na okolicznych drzewach, na placu będzie dostępny mobilny Pokój Zagadek.

 

Ramowy Program

14.00 START - Występy przedszkolaków i Zumba dla dzieci

16.00 Centrum Uśmiechu

17.30 4Dreamers

19.00 Yellow Horse

Rejestracja Dawców Szpiku 14.00 – 19.00

 

Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba i tekst

 

Dochód z wszelkiej sprzedaży i datki do puszek przy atrakcjach – przeznaczone są na pomoc podopiecznym sanockiej Fundacji.

         Fundacja Czas Nadziei powstała sześć lat temu z potrzeby niesienia pomocy chorym dzieciom i ich rodzinom. Czas pokazał, że również dorośli zwracają się z prośbą o objęcie opieką. Podopieczni potrzebują różnego rodzaju wsparcia, nie tylko finansowego, ale często też organizacyjnego. W zarządzie Fundacji pracują trzy osoby, natomiast przy organizacji wszystkich działań wolontariusze z sanockich szkół oraz wiele innych osób.

Wszyscy wykonują swoją pracę nieodpłatnie. Fundacja organizuje zbiórki pieniędzy, akcje charytatywne, imprezy rodzinne, nawiązuje współpracę z wieloma instytucjami i firmami w celu pozyskania środków na finansowanie leczenia i innych pilnych potrzeb naszych podopiecznych. W chwili obecnej pod opieką Fundacji jest ponad trzydzieści rodzin, większość z nich stale korzysta ze gromadzonych środków zgromadzonych na indywidualnych subkontach.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE