Reklama

Jest węgiel dla mieszkańców Sanoka. Kiedy, za ile i jaki limit?

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: pixabay

Jest węgiel dla mieszkańców Sanoka. Kiedy, za ile i jaki limit? - Zdjęcie główne

foto pixabay

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Urząd miasta Sanoka poinformował o możliwości zakupu węgla po preferencyjnej cenie. Węgiel pochodzi od Polskiej Grupy Górniczej S.A. Katowice z Kopalni Węgla Kamiennego Mysłowice-Wesoła. Jakie warunki trzeba spełnić i jakie są limity?

Urząd miasta Sanoka przygotował wytyczne, krok po kroku co należy zrobić, aby skorzystać z zakupu po preferencyjnej cenie węgla. 

Pierwszym krokiem jest złożenie wniosku (pobierz) o zakup preferencyjnego paliwa stałego. Wniosek składają osoby, którym przysługuje dodatek węglowy. Wniosek należy złożyć w Urzędzie Miasta w Sanoku. Następnie osoby uprawione będą informowane przez Wydział Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska Urzędu Miasta w Sanoku o zgłoszenie się w celu odbioru Faktury i uiszczenia opłaty na konto Gminy Miasta Sanoka ( ul. Rynek 7, 38-500 Sanok). Osobą do kontaktu w tej sprawie jest Ludwik Kopleński, nr telefonu: 13 46 52 831.

Po dokonaniu zapłaty faktury skład opału będzie informował osoby o terminie odbioru węgla, zgodnie z wykazem otrzymanym od Gminy Miasta Sanoka.

Cena 1 tony węgla – 1744,77 zł. (brutto). Limit na gospodarstwo domowe to 1,5 tony. Adres Składu Opału: Skład Opału „Urban”, ul. Lipińskiego 57, 38-500 Sanok. Odbiór węgla na własny koszt i własnym transportem.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy