Reklama

Jest pomysł na zagospodarowanie budynku po areszcie. Może zaskakiwać

Opublikowano:
Autor:

Jest pomysł na zagospodarowanie budynku po areszcie. Może zaskakiwać - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Pojawiła się propozycja, aby Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Sanoku zmienił swoją lokalizację z ulicy Zamkowej na Zaułek Dobrego Wojaka Szwejka 4.

Takie rozwiązanie zaproponował Tadeusz Pióro, burmistrz Sanoka, w czasie konferencji prasowej zwołanej 30 października w Sali Herbowej Urzędu Miasta. Nową siedzibą MOPS-u miałby być budynek dawnego aresztu śledczego. Większa powierzchnia użytkowa oraz lepsza lokalizacja wpłynęłyby znacząco na poprawę obecnych warunków.

- Bardzo byśmy chcieli, aby pomysł spotkał się z aprobatą nowego burmistrza, Tomasza Matuszewskiego, ponieważ w obecnym budynku jest nam za ciasno - mówi Rafał Gużkowski, dyrektor MOPS-u w Sanoku. - Przyjmowanie klientów w jednym pokoju jest niekomfortowe zarówno dla pracowników socjalnych, jak i dla osób, które zwracają się do nas o pomoc. Zdaję sobie sprawę, że przeniesienie nie jest łatwym zadaniem, ale z pewnością niezbędnym. Budynek po areszcie śledczym jest miejscem, w którym na pewno pracowałoby nam się lepiej i prężniej - stwierdza Rafał Gużkowski

Jak zaznacza dyrektor MOPS-u, pracowników i zadań w ośrodku ciągle przybywa, a problemy lokalowe są sygnalizowane władzom już od kilku lat. Jak dotąd nie doczekały się skutecznego rozwiązania.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE