Reklama

Inwestycyjnie na MOSiR-ze

Opublikowano:
Autor:

Inwestycyjnie na MOSiR-ze - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Na obiektach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sanoku bardzo dużo się dzieje. Miastu udało się pozyskiwać kolejne pieniądze do montażu finansowego.

W ramach kolejnych inwestycji realizowanych w obiektach MOSiR-u trwają prace związane z modernizacją i wyposażeniem oraz termomodernizacją stadionu piłkarsko-lekkoatletycznego "Wierchy". Postępuje również budowa Centrum Rehabilitacji i Sportu. Na chwilę obecną sanockiemu magistratowi udało się uzyskać ponad 40% dofinansowanie.

- Nasza inwestycja ma kosztować ponad 38 mln zł - mówił burmistrz. - Otrzymaliśmy 15,5 mln zł. CRiS będzie służyło zarówno sportowcom jak i mieszkańcom Sanoka, i całego Podkarpacia oraz turystom.

Burmistrz zapowiedział, że przygotowano trzy dokumentacje wniosków wraz z załącznikami w trzech programach inwestycyjnych w Ministerstwie Sportu i Turystyki w Warszawie. Pierwszy złożono w lutym do Programu modernizacji infrastruktury sportowej 2017 w ramach "Przebudowy stadionu piłkarsko-lekkoatletycznego wraz z infrastrukturą techniczną i drogową" na ponad 800 tys. zł. Drugi złożono w kwietniu. Dotyczy "Programu rozwoju infrastruktury lekkoatletycznej 2017" w ramach "Przebudowy stadionu piłkarsko-lekkoatletycznego z infrastrukturą techniczną i drogową oraz budową konstrukcji wsporczej telebimu" na ponad 4 mln 900 tys. zł. Ostatni projekt złożono 20 czerwca. Dotyczy to "Programu Inwestycji o szczególnym znaczeniu dla Sportu 2017" dla CRiS-u.

Więcej w 27 numerze Tygodnika Korso Gazeta Sanocka

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE