Reklama

INTERWENCJA: Staw na środku ulicy

Opublikowano:
Autor:

INTERWENCJA: Staw na środku ulicy - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W połowie ulicy Cegielnianej w czasie deszczu powstaje ogromna kałuża. Nie podoba się to mieszkańcom osiedla. Pytają, czy miasto zamierza naprawić nawierzchnię.

Cząstkowy remont ulicy Cegielnianej został przeprowadzony w pierwszej połowie tego roku. Poprawiono 84 m2 nawierzchni. Mimo to na styku z ulicą Czystą, jak tylko pada deszcz, powstaje ogromna kałuża. Mieszkańcy dziwią się, że pomimo remontu dochodzi do takich sytuacji. Pytają, czy prace naprawcze zostały przeprowadzone dobrze.

O sprawie poinformowaliśmy Urząd Miasta Sanoka. Otrzymaliśmy zapewnienia, że sprawa zastoin wody zostanie sprawdzona i zostaną podjęte działania, które rozwiążą problem.

Sanocki magistrat informuje, że obecnie jest opracowywana dokumentacja projektowo-kosztorysowa przebudowy ulicy Cegielnianej z kanalizacją deszczową. Na ten cel potrzebne są jednak pieniądze zabezpieczone w budżecie miasta. Mieszkańcy nie mają więc co liczyć na remont w najbliższym czasie, ale władze miasta zapewniają, że zadanie będzie brane pod uwagę przy opracowywaniu budżetu na kolejne lata.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE