Reklama

Inicjatywy lokalne w Ustrzykach Dolnych

Opublikowano: wt, 5 lut 2019 07:54
Autor:

Inicjatywy lokalne w Ustrzykach Dolnych - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości USTRZYKI DOLNE. 160 tysięcy złotych przeznaczy Urząd Miejski w Ustrzykach Dolnych na realizację projektów lokalnych organizacji.

W stolicy Bieszczad, przedstawiciele lokalnych organizacji podpisali umowy z Burmistrzem Ustrzyk Dolnych na realizację projektów lokalnych na terenie gminy w 2019 roku.

Po przeprowadzonej weryfikacji, 6 spośród 15 złożonych wniosków uzyskało akceptację. Na ich realizację zostanie przeznaczonych ponad 160 tysięcy złotych, z czego około 107 tysięcy to wkład własny gminy Ustrzyki Dolne.

Wśród zaakceptowanych projektów znalazły się: Organizacja koła zajęć kulinarnych "Słodkie, słone, kwaśne" i Pozalekcyjne zajęcia z zakresu pływania - forma aktywizacji dzieci i młodzieży proponowane przez Stowarzyszenie Przyjaciół Ustrzyckiej "Dwójki", Plac zabaw w Jureczkowej Grupy Inicjatywna Jureczkowa, Wspólnie dla Bezpieczeństwa realizowane przez Zarząd Wspólnoty Mieszkaniowej PROCHATKA II w Ustrzykach Dolnych, Przeszkolenie strażaków OSP z gminy Ustrzyki Dolne z ratownictwa medycznego organizowane przez Ochotniczą Straż Pożarną Ustjanowa, i projekt Doposażamy siłownie pod chmurką przeprowadzane przez Uczniowski Klub Sportowy „Nafciarz” w Ropience.

 

Żródło: Urząd Miasta Ustrzyki Dolne.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE