Reklama

Imprezowy weekend w Sanoku i Bieszczadach

Opublikowano:
Autor:

Imprezowy weekend w Sanoku i Bieszczadach - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Pikniki, wernisaże, teatr, folk - kolejny wakacyjny weekend pełen atrakcji przed nami.

Zawody OSP

Na 28 lipca zaplanowane są Gminne Zawody Ochotniczych Straży Pożarnych w Nagórzanach. Start o godz. 14. Szczegóły na afiszu.

Dzień wilka

29 lipca na stadionie w Wołkowyi o godz. 16 początek wielkiej imprezy. W programie: gry, konkursy, zabawy, dania kuchni regionalnej, potrawy z grilla, atrakcje dla dzieci, stoisko Lasów Państwowych. Gwiazdą wieczoru będzie Jerzy Kryszak. Zabawę taneczną rozkręci zespół Okey.

Festiwal zabawy

29 lipca przy Domu Ludowym w Zahutyniu odbędzie się piknik rodzinny. Start o godz. 12. W programie: gry i zabawy, konkurencje indywidualne i drużynowe, atrakcje dla dzieci, przejażdżki konne, występ Spartan oraz bogaty bufet. W czasie imprezy organizatorzy zapowiedzieli zbiórkę, z której dochód trafi na budowę remizy strażackiej w Zahutyniu.

Jan Lebenstein - Carnet Incomplet

Galerie Roi Doré w Paryżu i Muzeum Historyczne w Sanoku zapraszają na otwarcie wystawy 27 lipca (piątek), godz. 18:00 na poddaszu Zamku Królewskiego w Sanoku. Wstęp wolny. Wystawa potrwa do 9 września.

Bieszczadzki Festiwal Sztuk

4 sierpnia na stadionie w Czarnej od godziny 12 mnóstwo atrakcji. Wystąpią: Kapela Rymanowianie, Andrzej Szal, Figlari, Oreada oraz Żmije. Na godz. 20 organizatorzy zaplanowali zabawę taneczną. W ciągu dnia pokazy i warsztaty garncarskie, warsztaty robienia zabawek z siana, wikliniarskie, robienia lalek motanek z tkanin oraz warsztaty kulinarne.

Weekend teatralny

W dniach 4-5 sierpnia na sanockim Rynku zaprezentują się: Teatr Akt z Warszawy oraz Teatr Poławiacze Pereł z Lublina. Teatr Akt wystąpi z przedstawieniem pt. "Sen Kustosza" o godz. 21. Wysoki poziom przedstawienia zapewnią: Marta Suzin, Karolina Banaszek, Joanna Ziemczyk, Marek Kowalski, Tomasz Musiałowicz, Janusz Porębski i Krzysztof Skarżyński.

Z kolei w niedzielę na Rynku o godz. 20 zaprezentuje się Teatr Poławiacze Pereł, grupa improwizacji komediowej. Teatr to sześciu aktorów. Trzech z nich to zawodowi aktorzy, z kolei dwóch to kabareciarze, jeden dramaturg, jeden żongler i psycholog. Improwizatorzy to: Przemysław Buksiński, Michał Łysiak, Remigiusz Jankowski, Łukasz Szymanek, Mirosław Urban oraz Marcin Wąsowski.

Spotkania Przygraniczne Polski i Słowacji

W niedzielę, 5 sierpnia, zapraszamy na XXIII Spotkania Przygraniczne Polski i Słowacji, które odbędą się na placu nad Osławicą. Rozpoczęcie imprezy planowane jest na godzinę 15.

Będziemy mogli posłuchać między innymi: spokojnego folku w wydaniu zespołu "Łem-My" z Komańczy, występu zespołu "Kecera z Jakuban" ze Słowacji, zespołu "Radio Varna" z Lublina, grającego folk w rytmie bałkańskim. Po nich wystąpi z rockowym wykonaniem zespół  "Mr. Pollack" z Mielca.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE