Reklama

Imprezowy weekend w Sanoku i Bieszczadach

Opublikowano:
Autor:

Imprezowy weekend w Sanoku i Bieszczadach  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Folkowo, słodko, sportowo - tak zapowiada się kolejny wakacyjny weekend.

Festiwal zespołów folklorystycznych

Na Podkarpaciu trwa 10. Polonijny Festiwal Dziecięcych Zespołów Folklorystycznych. Jednym z miast, w którym zespoły polonijne prezentują ludowe tańce i śpiewy, jest Sanok. Do  miasta przybędą dwa zespoły, które wystąpią już w najbliższą sobotę, 21 lipca, na sanockim Rynku. Będą to: zespół "Krakusy" z Kanady (Calgary) oraz zespół "Opole" z USA (Detroit). Start w sobotę, o godzinie 17.30.

Finał turnieju piłkarskiego

Wójt gminy Sanok, Gminy Ośrodek Kultury w Sanoku oraz LKS Remix Niebieszczany zapraszają w niedzielę, 22 lipca, o godz. 14 na stadion piłkarski w Niebieszczanach, gdzie będzie rozegrany Turniej o Puchar Wójta Gminy Sanok. W rozgrywkach wezmą udział: LKS Remix Niebieszczany, KS Victoria Pakoszówka, KS Stalfred Stróże Małe - Płowce oraz LKS Pisarowce. Organizatorzy przewidują atrakcje dla dzieci. Wstęp wolny.

Wejrzenia

Zapraszamy do odwiedzenia wystawy Zuzanny Florek, która znajduje się w Galerii 20 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Sanoku przy ul. Lenartowicza 2. Wystawa potrwa do 27 lipca.

Święto ciasta

22 lipca o godz. 16 przy świetlicy wiejskiej w Łobozewie organizatorzy zaplanowali degustacje ciast, występy zespołów ludowych, konkursy, gry i zabawy oraz pokaz "Sitodruku". Dopełnieniem będzie "wieczór pod gwiazdami". Wstęp wolny.

Wieczory na deptaku

Na 20 lipca zaplanowano kolejny wieczór zakupów. Będzie można skorzystać z atrakcyjnych promocji  i wyprzedaży. Organizatorzy przygotowali m. in.: animacje dla dzieci, wystawę prac sanockich artystów, stoiska z rękodziełami. Celem wydarzenia jest ożywienie centrum Sanoka oraz wzmocnienie potencjału historycznego ulicy 3-go Maja. Start o godzinie 18.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE