Reklama

II z cyklu rajdów Szlakami Niepodległej - ZAPROSZENIE

Opublikowano:
Autor:

II z cyklu rajdów Szlakami Niepodległej - ZAPROSZENIE  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Oddział PTTK „Ziemia Sanocka” w Sanoku zaprasza w niedzielę, 20 maja, na drugi z cyklu rajdów organizowanych z okazji setnej rocznicy odzyskania niepodległości. Będzie on przebiegał pod hasłem: ”Kurierzy beskidzcy w służbie dla Niepodległej Polski”

Program obejmuje przejazd na trasie: Sanok - Komańcza - Medzilaborce (Słowacja) - Osadne, a następnie ok. czterogodzinne przejście na odcinku: Osadne - Balnica - Maniów (gdzie znajduje się pomnik poświęcony kurierom beskidzkim).

Uczestnicy przejadą następnie do Kulasznego (szlak niebieski) i pokonają pieszo (ok. 2 godz.) odcinek: Góra Łukanusa (578 m; jest tu pomnik poświęcony kurierom beskidzkim) - Bania (561 m) - Łukowe.

Po drodze przewidziane jest ognisko. Bezpłatną usługę przewodnicką świadczyć będzie, jak i poprzednim razem, Stanisław Sieradzki, prezes sanockiego Oddziału PTTK.

Szczegóły i zapisy (do 17 maja) w Biurze Oddziału PTTK w Sanoku, ul. 3 Maja 2, tel. 13 463 21 71. Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zapisów. Wyjazd w niedzielę o godz. 8 z parkingu pod Kauflandem w Sanoku. Powrót w godzinach wieczornych.

Każdy z uczestników powinien mieć dobry stan zdrowia i kondycję fizyczną (wycieczka górska!), odpowiedni do wędrówki oraz warunków pogodowych strój i obuwie, a także wyżywienie (kiełbaski), picie, dowód osobisty lub paszport.
 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE