Reklama

Hotel Arłamów znów bazą polskich sportowców

Opublikowano:
Autor:

Hotel Arłamów znów bazą polskich sportowców - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Od 11 maja Hotel Arłamów stał się bazą treningową dla Mistrza Polski Piast Gliwice, który rozpoczyna przygotowania do wznowienia rozgrywek PKO BP Ekstraklasa. Zgrupowanie przebiega w całkowitej izolacji i z zachowaniem wszystkich obowiązujących wymogów bezpieczeństwa.

Hotel jest do wyłącznej dyspozycji klubu sportowego, a wszyscy zawodnicy zostali poddani testom na obecność koronawirusa przed przyjazdem. Na obóz do Arłamowa przyjechało łącznie 28 zawodników. Piłkarze będą trenować w hotelu do 16 maja.

– Na miejscu mamy wszystkie środki do dezynfekcji. Już po wyjściu z autobusu zmierzono nam temperaturę. Mamy maseczki, rękawiczki. Są obowiązkowe podczas poruszania się po hotelu. Jest bezpieczniej niż w domu. Jest super boisko i otwarte siłownie, więc wszystko możemy robić na otwartej przestrzeni. Mamy tu stworzone bardzo dobre warunki. – powiedział Bogdan Wilk, Dyrektor Sportowy Piast Gliwice.

 

– Bardzo się cieszymy, że Arłamów powoli wraca do gry i to w taki, zgodny z naszym sportowym duchem, sposób. Mistrz Polski Piast Gliwice, jako pierwszy, ma możliwość testowania naszych nowych standardów bezpieczeństwa. Cały obiekt jest do pełnej dyspozycji drużyny. Wszystkie treningi odbywają się na murawie naszej Arłamów Arena. Współpraca z klubem to czysta przyjemność, wszyscy są zaangażowani, otwarci i bardzo profesjonalni – skomentował Michał Kozak, Prezes Hotelu Arłamów S.A.

W odpowiedzi na epidemię COVID-19 Hotel Arłamów jako jeden z pierwszych obiektów hotelarskich w Polsce opracował i wdrożył nową Politykę Bezpieczeństwa #bezpiecznyArłamów. Jej celem jest ochrona zdrowia i zapewnienie bezpiecznego i spokojnego wypoczynku wszystkim Gościom oraz stworzenie równie bezpiecznych warunków pracy dla Pracowników. Przygotowana we współpracy z ekspertami i bazująca na aktualnych zaleceniach Ministerstwa Zdrowia oraz rekomendacji WHO, wprowadza najwyższe standardy w kwestii higieny, organizacji i logistyki.

Hotel Arłamów to największy obiekt noclegowy w Gminie Ustrzyki Dolne. Zlokalizowany jest w środku lasu, na skraju trzech rezerwatów, z daleka od miejsc publicznych, dworców, sklepów i galerii. Goście mają do dyspozycji dużą przestrzeń - zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz, co pozwala na zachowanie bezpiecznej odległości minimum 2 metrów. Do dyspozycji wypoczywających jest 235 hektary terenu, w tym 104 hektary terenu zielonego. Hotel Arłamów jest obecnie otwarty tylko dla Gości hotelowych.

- Bardzo czekamy na turystów, odwiedzających naszą gminę, a goszczenie na naszym terenie Mistrza Polski Piast Gliwice jest dodatkową nobilitacją – mówi Burmistrz Ustrzyk Dolnych Bartosz Romowicz - Mam nadzieję, że piłkarze oddychając świeżym powietrzem w naszych bieszczadzkich warunkach nabiorą ducha walki, sprawności i podszkolą kompetencje na tyle, że uda im się zachować tytuł Mistrza. Dobrze wiemy, że turystyka to najmocniejsza dziedzina gospodarki w naszej gminie - dodaje burmistrz - Wierzę, że nasi hotelarze oraz właściciele agroturystyk, pensjonatów, apartamentów i innych miejsc związanych z szeroko pojętą turystyką będą mogli szybko odrobić straty spowodowane pandemią. Jedocześnie proszę wszystkich, którzy odwiedzają Gminę Ustrzyki Dolne o przestrzeganie obowiązujących warunków sanitarnych, a tym samym dbałość o swoje zdrowie i zdrowie naszych mieszkańców.

 

Źródło: Portal Gminy Ustrzyki Dolne

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE