Reklama

Horror w autobusie

Opublikowano:
Autor:

Horror w autobusie - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Jaki strach musieli czuć pasażerowie miejskiego autobusu w Sanoku, których zaatakował bardzo agresywny, pijany szaleniec? Trudno nawet wyobrazić sobie taki film!

Na przystanku przy przychodni na ul. Lipińskiego, 19 sierpnia około 19.30, do autobusu MPK linii nr 3, wsiadł młody "napakowany" i wytatuowany człowiek, wygolony na łyso. Ciągnął ze sobą drugiego, znacznie starszego, z wystającą z krtani rurką od tracheotomii, który opierał się i nie chciał jechać. Obaj byli pijani. Młody człowiek wrzucił do autobusu torbę z piwami, które się potłukły. Zbierając szkło, mocno się pokaleczył i zakrwawił cały autobus. W tym czasie starszy mężczyzna dwukrotnie uciekał i młodzian wciągał go z powrotem do pojazdu. Uderzył butelką w drzwi, krzyczał i wyzywał pasażerów. Starszą kobietę, która schyliła się po torebkę, mocno uderzył ręką w bok.

Kierowca wezwał policję. Agresor wpadł w szał i żądając dalszej jazdy, wyzywał kierowcę, którego od pobicia uratowała tylko szyba ochronna.

- Powiedziałem mu, że nie jadę i że zaraz przyjedzie policja - relacjonuje kierowca. - Wtedy wziął torbę i dziadka "pod pachę" i wyprowadził z autobusu. Bił jeszcze pięściami po szybach od zewnątrz i krzyczał.

Mężczyźni wycofali się w ulicę Kołłątaja. Po około 15 minutach przyjechała policja i ruszyła w pościg.

Przebieg zajścia potwierdza st. asp. Anna Oleniacz, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Sanoku.

- Ze wstępnych ustaleń wynikało, że agresywny był w szczególności jeden z pasażerów - informuje. - (...) W czasie patrolowania okolicy w poszukiwaniu sprawcy, na ul. Kościelnej w Sanoku policjanci zauważyli mężczyznę, który odpowiadał rysopisowi. W trakcie legitymowania mężczyzna był pobudzony, agresywny i nie stosował się do poleceń policjantów. 27-letni mieszkaniec powiatu sanockiego został zatrzymany w policyjnym areszcie do czasu wytrzeźwienia i uspokojenia się.

Po badaniu okazało się, że miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu.

Więcej w 35 numerze Tygodnika Korso Gazeta Sanocka

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE