HOKEJ: Ciarko Niedźwiadki Sanok vs Polonia Bytom [FOTORELACJA]

Opublikowano:
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Wiadomości Po dwóch odwołanych spotkaniach w końcu rozgrywki 1 ligi zainaugurować mogli zawodnicy UKS Niedźwiadki MOSIR Sanok.

W sanockiej drużynie zagrał m.in Marek Strzyżowski, były reprezentant Polski, który przez trzy ostatnie sezony reprezentował barwy Tauron KH GKS Katowice. Sanoczanie przed własną publicznością zaprezentowali bardzo dobry hokej i zdecydowanie pokonali sobotnich rywali, KH Polonia Bytom. Wynik 7-1 na korzyść gospodarzy zdecydowanie pokazuje kto był w tym spotkaniu stroną dyktującą warunki. Marek Strzyżowski spełnił oczekiwania zebranych w "Arenie" kibiców i zapisał się w protokole meczowym aż pięcioma asystami.

Sanocka drużyna, połączenie młodości (zeszłorocznych mistrzów Polski juniorów) i kilku rutyniarzy wydaje się jednym z mocniejszych teamów w lidze. UKS Niedźwiadki MOSIR Sanok - KH Polonia Bytom 7-1 1-0 Konrad Filipek - Marek Strzyżowski-Kamil Olearczyk (14 min) 2-0 Łukasz Łyko - Szymon Fus - Mateusz Rogos (16 min) 3-0 Marcin Biały - Marek Strzyżowski - Kamil Olearczyk (17 min) 4-0 Kamil Olearczyk - Marek Strzyżowski (20 min) 5-0 Konrad Filipek - Maciej Witan - Marek Strzyżowski (40 min) 5-1 Szymon Mularczyk - Piotr Bajon - Klaudiusz Cuber (53 min) 6-1 Bogusław Rąpała - Marek Strzyżowski (53 min) 7-1 Maciej Witan - Mateusz Wilusz (54 min)

Mimo iż na pierwszą bramkę czekaliśmy 14 minut, można powiedzieć, że kontrolowaliśmy spotkanie. Pewnie wygrana I tercja ustaliła mecz. W drugiej tercji mimo licznych dogodnych sytuacji raziła nieskuteczność. Za tydzień mecz z Bardejovem, który na pewno będzie o wiele bardziej wymagającym przeciwnikiem - komentuje mecz trener Marcin Ćwikła.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z meczu.