HOKEJ: Ciarko Niedźwiadki Sanok vs HK Bardejov [ZDJĘCIA]

Wiadomości W inaugurującym sezon 2019/2020 meczu 2 ligi słowackiej Ciarko Niedźwiadki Sanok przegrał po rzutach karnych z drużyną HK Bardejov.

Wydarzenia na lodzie w sobotnie popołudnie na sanockiej "Arenie" zmieniały się jak w kalejdoskopie. Po 60 minutach gry na tablicy widniał remisowy wynik 5-5. Dogrywka nie przyniosła zmiany rezultatu, a o zwycięstwie gości zdecydowały lepiej wykonywane rzuty karne. W barwach Bardejova zagrał świetnie znany z występów w barwach sanockiej drużyny, rutynowany Peter Bartos, który niedawno skończył 46 lat. W sezonie 2000/2001 zagrał on trzynaście meczów w lidze NHL w barwach Minnesota Wild. Bramki dla sanoczan zdobyli: Marcin Biały, Konrad Filipek, Kamil Olearczyk, Bogusław Rąpała, Marek Strzyżowski.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji ze spotkania.