Reklama

Henryk Przybycień - dyrektorem szpitala

Opublikowano:
Autor:

Henryk Przybycień - dyrektorem szpitala - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Rezygnacja dyrektora, list lekarzy do komisji konkursowej namawiający do zdroworozsądkowego podejścia. Powrót Henryka Przybycienia na fotel dyrektora SP ZOZ w Sanoku. Czy czeka nas powtórka z rozrywki?

Po zaakceptowanej rezygnacji doktora Adama Siembaba, 20 września poznaliśmy jego następcę – Henryka Przybycienia. Nowego dyrektora SP ZOZ w Sanoku wybrała komisja konkursowa, w skład której weszli: Wacław Krawczyk, Alicja Wosik, Damian Biskup, Krzysztof Strzyż, Kazimierz Węgrzyn, Andrzej Chrobak i Aleksander Korobczenko.

Przypominamy, że swoją kandydaturę zadeklarowało trzy osoby: Grzegorz Panek – zastępca dyrektora, Piotr Galik – wieloletni pracownik szpitala i nasz nowy dyrektor Henryk Przybycień, który miał już przyjemność piastować urząd dyrektora sanockiego szpitala przez 7 lat. Na papierze wszystko wygląda jak należy. Mięliśmy komisję odpowiedzialną za wybór i mamy zwycięzcę konkursu. Pozostaje jednak pewien problem, a w zasadzie około 70 problemów, bo właśnie tylu pracowników szpitala w 2007 r. podpisało wotum nieufności wobec Przybycienia.

Więcej w 38 numerze Tygodnika Korso Gazeta Sanocka

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE